تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵:۱۶ شناسه خبر : ۱۰۶۷۵۴۱

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی:

استاندار آینده آذربایجان شرقی، توانمند و کاربلد باشد/ امیدواری برای انجام اقداماتی اساسی در کاهش آمار بیکاری جوانان

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به معضل بیکاری در استان ادامه داد: استانداری که برای آذربایجان شرقی انتخاب می‌شود باید بتواند از فرصت‌های اشتغال‌زایی موجود در استانی به خوبی بهره ببرد و در کاهش آمار بیکاری جوانان اقداماتی اساسی انجام دهد.

به گزارش تبریز بیدار ، زهرا ساعی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به موضوع انتخاب استاندار جدید آذربایجان شرقی، اظهار داشت: انتظار داریم که استاندار آینده آذربایجان شرقی، استانداری توانمند، کاربلد و آشنا به مسائل مختلف از جمله صنعت باشد زیرا استان ما، استانی صنعتی تلقی می‌شود.


وی با اشاره به معضل بیکاری در استان ادامه داد: استانداری که برای آذربایجان شرقی انتخاب می‌شود باید بتواند از فرصت‌های اشتغال‌زایی موجود در استانی به خوبی بهره ببرد و در کاهش آمار بیکاری جوانان اقداماتی اساسی انجام دهد.


نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همچنین مسائلی همچون مسایل اجتماعی و دیگر مسایل تاثیر گذار از جمله مواردی هستند که استاندار آینده آذربایجان شرقی باید با توجه ویژه‌ای موضوعات پیرامون آن‌ها را پیگیری کند.


وی به نزدیک بودن تبریز ۲۰۱۸ اشاره کرد و اعلام داشت: این اتفاق و فرصت مهمی که اکنون برای تبریز پیش آمده می‌تواند مزایای فراوانی برای استان داشته باشد و استاندار نیز با توجه به اینکه در راس امور و تصمیمات استان قرار دارد، می‌تواند اقداماتی ویژه در این راستا انجام دهد.


آنگونه که خانه ملت گزارش داده، ساعی،  با تاکید بر اینکه باانرژی و باانگیزه بودن باید از دیگر صفات استاندار آذربایجان شرقی باشد، خبر داد: ما مجمع نمایندگان استان این ویژگی‌ها و انتظارات‌ را به صورت رسمی برای دفتر ریاست جمهوری نوشته‌ایم و انتظار داریم در انتصاب استاندار آذربایجان شرقی مد نظر قرار گیرند.