تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷:۱۰ شناسه خبر : ۱۰۶۷۵۴۸

در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور مطرح شد

عابدی و پوری حسینی گزینه اصلاح طلبان برای احراز سمت استانداری آذربایجان شرقی/ خبری از خدابخش و هاشمی نیست!

در شرایطی که امروز هیئت دولت برای انتخاب استاندار آذربایجان شرقی تصمیمی نگرفت و این مسئله به جلسه هفته آینده دولت احاله شد، جمعی از فعالین سیاسی و ستادی حسن روحانی در آذربایجان شرقی، نامه ای سرگشاده پیرامون انتصاب استاندار جدید به رئیس جمهوری نوشتند.

به گزارش تبریز بیدار ، پس از انتخاب اسماعیل جبارزاده استاندار پیشین آذربایجان شرقی به سمت معاون سیاسی وزیر کشورو انتصاب سرپرست برای اداره مدیریت اجرایی استان، نام های مختلفی برای تصدی سمت استانداری آذربایجان شرقی به گوش می رسد.


در حالی که در هفته گذشته پس از طرح نام سید حسین هاشمی، نگاه به سمت وی برای انتخاب استاندار آینده تقویت شد، اما در روزهای گذشته نام مجید خدابخش به عنوان محتمل ترین گزینه استانداری آذربایجان شرقی به گوش می رسد.


در شرایطی که امروز هیئت دولت برای انتخاب استاندار آذربایجان شرقی تصمیمی نگرفت و این مسئله به جلسه هفته آینده دولت احاله شد،  جمعی از فعالین سیاسی و ستادی حسن روحانی در آذربایجان شرقی، نامه ای سرگشاده  پیرامون انتصاب استاندار جدید به رئیس جمهوری نوشتند.


در این نامه کریم عابدی و میرعلی اشرف پوری حسینی را به عنوان گزینه های مدنظر خود برای سمت استانداری آذربایجان شرقی مطرح کردند. نکته قابل تذکر این است که نامی از مجید خدابخش و سید حسین هاشمی دو گزینه دیگر اصلاح طلبان در این نامه نیست.


متن نامه به شرح ذیل است.


بسمه تعالی
جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با عرض سلام و احترام


انتخاب مجدد حضرتعالی به سمت ریاست جمهوری با رای قاطع و تاریخی مردم سربلند و آزاده ایران نشانه روشنی از امید روزافزون اقشار مختلف ملت برای تحقق برنامه ها و وعده های دولت محترم می باشد.


خوشوقتیم که در این آزمون تاریخی و مقطع سرنوشت ساز،استان آذربایجان شرقی نیز به مانند سایر برهه های تاریخی با مشارکت چشمگیر و رای بالاتراز میانگین کشوری به جنابعالی، جایگاه و نقش پیشتاز وتعیین کننده خود را در تحولات سیاسی حفظ نمود و نشان داد بیش از پیش آمادگی نقش آفرینی در پیشبرد برنامه های دولت محترم را داراست.


اینک با انتخاب قابل تقدیر و شایسته جناب آقای دکتر جبارزاده،استاندار محترم آذربایجان شرقی به معاونت سیاسی وزارت کشور ، انتظار به حق کنشگران سیاسی اصلاح طلب و حامی دولت به نمایندگی از خیل عظیم دوستداران گفتمان اعتدال و تدبیر وامید استان بر این است که فردی توانمند و شایسته نام و جایگاه آذربایجانشرقی بر این مسئولیت خطیر گماشته شود تا بتواند انتظارات و امیدهای ایجاد شده برای دور دوم خدمتگذاری دولت تدبیر و امید را تا حدود زیادی محقق نموده و با نمایش عملکردی مطلوب ، حلاوت حسن تدبیر دولت محبوب را در دلهای مردم ماندگار نماید.


لذا امضا کنندگان ذیل با عنایت به ویژگی هایی چون دانش،تجربه،کارآمدی،محبوبیت مردمی و نمایان بودن شاخصه های اعتدال و میانه روی و برخوردار از پاکدستی و توفیقات چشم گیر در مسئولیتهای قبلی بدینوسیله آقای دکتر کریم عابدی مدرس دانشگاه و معاون اسبق سیاسی وامنیتی استانداری آ.شرقی و آقای سیدمهدی (میرعلی اشرف) پوری حسینی مسئول دو دوره ریاست ستاد تبلیغات انتخاباتی حضرتعالی در استان آذربایجانشرقی را برای احراز سمت استانداری به محضرتان معرفی می نمایند.


امیداست با بذل عنایت حضرتعالی و التفات کابینه محترم شاهد حضور یکی از سرمایه های ارزشمند استان که تعهد ودلبستگی خود را به آرمانهای نظام ، مردم و دولت تدبیر وامید در مقاطع مختلف نشان داده اند در جایگاه نمایندگی عالی دولت در استان باشیم تا اقشار مختلف حامی دولت با همدلی و روحیه ای مضاعف برای توفیقات روزافزون در جهت خدمت به مردم شریف استان و نظام جمهوری اسلامی تلاش نمایند.


با آرزوی عزت و سربلندی
فعالین سیاسی اصلاح طلب و مسئولین ستادهای انتخاباتی ریاست محترم جمهوری در استان آذربایجان شرقی