تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹:۱۵ شناسه خبر : ۱۰۶۷۶۶۲

پس از مدیران استقلال و پرسپولیس؛

مدیرعامل تراکتورسازی هم به صداوسیما نامه نوشت

پس از نامه مدیران عامل استقلال و پرسپولیس به صداوسیما مبنی بر حق پخش تلویزیونی مسابقات، آجرلو مدیرعامل تراکتورسازی هم نسبت به این رویه نامه ای جداگانه نوشت.

به گزارش تبریز بیدار ، پس از نامه مدیران عامل استقلال و پرسپولیس به صداوسیما مبنی بر حق پخش تلویزیونی مسابقات، آجرلو مدیرعامل تراکتورسازی هم نسبت به این رویه نامه ای جداگانه نوشت. در نامه مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی آمده است:
 
"پیرو تلاش‌های صورت گرفته در راستای دریافت مجوز پرونده حرفه‌ای باشگاه‌ها همانطور که مستحضر هستید کنفدراسیون فوتبال آسیا همواره بر ضرورت استقلال مالی و درآمدزایی باشگاه‌ها از طریق روش‌های حرفه‌ای متداول در فوتبال جهان تاکید داشته که دریافت حق پخش تلویزیونی مسابقات یکی از اصلی ترین و بدیهی‌ترین ابزارها در این حوزه به شمار می‌رود.
 
با این وجود علیرغم تلاش‌های مداوم باشگاه‌ها طی سالیان گذشته همچنان توفیقی در این بخش حاصل نشده و با وجود اتفاق نظر کلیه مدیران بر ضرورت احقاق حق فوتبال از طریق دریافت حق پخش همچنان شاهد تحقق این موضوع نیستیم.
 
خواهشمند است با توجه به ضرورت تصمیم‌گیری قاطع در این بخش و اهمیت موضوع که مورد تاکید کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته بر مبنای مصوبه فدراسیون فوتبال اقدام عاجل نموده و باشگاه‌ها را از نتیجه امر آگاه فرمایید."