تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۲:۵۷ شناسه خبر : ۱۰۶۷۷۲۷

شهردار منتخب تبریز در اولین گفتگوی خود تاکید کرد؛

قدردانی از اعتماد شورا/ افق‌های روشن شهر را با «اتحاد و همدلی» ترسیم می‌کنیم

شهردار منتخب تبریز با قدردانی از انتخاب شورای اسلامی شهر گفت: خدا را شاکرم که این سرمایه گرانبها، از رهگذر اعتماد اعضای محترم شورا نصیب اینجانب شده است.

به گزارش تبریز بیدار ، ایرج شهین‌باهر در نخستین گفتگوی خود پس از انتخاب به عنوان شهردار تبریز با بیان این مطلب اظهار داشت: در جلسات ارائه برنامه خود که با اعضای محترم شورا داشته‌ایم؛ سعی کردم نیازها، مشکلات، راهکارها و فرصت‌های توسعه شهر را تبیین کنم، خدا را شاکرم که مجموعه مباحث ارائه‌شده، با اعتماد اعضای محترم مواجه شده‌است.

وی با قدردانی از سایر نامزدهای تصدی شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: مجموعه مباحثی که در ماه‌های اخیر توسط کاندیداهای متخصص و توانمند عنوان شد، حامل تجارب ارزشمند اجرایی و پژوهشی است و قطعاً در برنامه‌های آینده راهگشا خواهد بود.

شهردار منتخب تبریز همچنین با قدردانی از اصحاب رسانه اظهار داشت: پیگیری خبرنگاران و فعالان مجازی، در این خصوص، از مسئولیت‌پذیری اصحاب رسانه حکایت دارد؛ قدردان این مزیت ارزنده هستم و امیدواریم این سرمایه فرهنگی، زمینه‌ساز همکاری‌های آتی باشد.

وی با اشاره به پیشینه اجرایی خود اظهار داشت: با توجه به این‌که در هر دو حوزه اجرایی و نظارتی، به عنوان شهردار و عضو شورا حضور داشته‌ام، عمیقاً معتقدم که با حمایت شورای محترم، می‌توان به دستاوردهای مهم در آینده‌‌ای نه‌چندان‌دور رسید.

شهین‌باهر خاطرنشان کرد: در کنار مشکلات و نیازهای مختلف، باید باور داشته‌ باشیم که شهرمان دارای فرصت‌ها، استعدادها و ظرفیت‌های کم‌نظیر است؛ این ظرفیت‌ها، با مشارکت و همراهی متخصصان و کارشناسان امر، قطعاً افق‌های روشنی را در توسعه و آبادانی شهرمان ترسیم خواهد کرد.

نظرات

رضا موسوی
TR

بالاخره یک متخصص شهرسازی شهردار تبریز شد. ایشون بهترین شهردار تبریز خواهند بود