تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۷:۱۴:۴۴ شناسه خبر : ۱۰۶۷۷۳۶

توهین عجیب بهشتی به اعضای شورای شهر تبریز:

اقلیت شورا برخی اصلاح طلبان را با فریبکاری و دروغ گویی فریب دادند!

عضو شورای شهر تبریز گفت: اقلیت شورای اسلامی شهر تبریز با فریبکاری و دروغ گویی دو عضو اصلاح طلب شورا را فریب دادند.

به گزارش تبریز بیدار ،  محمد باقر بهشتی در واکنش به انتخاب شهردار تبریز افزود: متاسفانه اعضای اصلاح طلب و اکثریت شورا به دلیل عدم اجماع نظر در گودالی که اقلیت کنده بودند افتادند.

وی ادامه داد: بنده از روز اول پیش بینی می کردم که برخی از اعضای شورا دروغ می گویند و با این دروغ گفتن شان تلاش دارند تا افکار دیگران را فریب دهند ولی متاسفانه هم حزبی های ما صادقانه فریب خوردند.

بهشتی در پاسخ به این سئوال که انتخاب ایرج شهین باهر را چگونه ارزیابی می کنید اظهار داشت: خوشبختانه پیش از انتخاب شهردار سیاست های کلی بودجه سال 1387 و نوع دیدگاه شهردار به شورا را تصویب کردیم که این خود خط و خطوط را مشخص می کند.

وی اضافه کرد: امیدواریم اعضای شورا با این انتخاب بهه دننبال انشقاق در شورا نباشند که متاسفانه بعد از انتخاب شهردار اقدامی انجام دادند که نمونه بارز انشقاق است.

تبریزبیدار می افزاید بهشتی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تبریز هم کسانی که به مطرح شدن الموسوی به عنوان گزینه شهرداری تبریز اعتراض داشتند و به زعم او تخریب کردند بی شعور و بی سواد خطاب کرد!


منبع نصر

نظرات

حسین
IR

اقای بهشتی فقط در فکر تبریز باش نه انشقاقی که گفتید اگه ادعایت به بزرگی و بافهمی هستش به همکاران خودت همه توهین نباید کنی ، اینهامنتخبین مردم هستند شاید در مرحله بعد هم به آرای مردم عزیزمان نیاز داشته باشی .مردم به صورت تیز اعمال شماها را رصد می کنند