تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ۲۱:۵۱:۵۱ شناسه خبر : ۱۰۶۷۷۳۹

شهردار منتخب تبریز در گفتگو با تبریزبیدار:

باید به دنبال حل مشکلات حاشیه نشینان بود/ سخنان امروز حجت الاسلام آل هاشم دلگرمی بزرگی برای ما بود/ ازهرگونه بنر تبریک و شاخه گل پرهیز شود

ایرج شهین باهر در گفتگو با تبریزبیدار اظهار داشت: دوستان و آشنایان از هرگونه اهدای گل و نصب بنر پرهیز نمایند.

به گزارش تبریز بیدار ، ایرج شهین باهر شهردار منتخب تبریز درگفتگو با این پایگاه خبری اظهار داشت: پیش نویس برنامه ما اکثرا منطبق بر طرح جامع و تفصیلی است و درراستای تسریع در روند آن طرح ها تدوین خواهد شد ودر۳ماه آینده به شورا تقدیم می شود.


وی افزود: برنامه ما پس از ۳ ماه در قالب برنامه ای ۴ساله ارائه می شود و دراین۳ماه باید وضعیت موجود را بررسی دقیق کرد.

شهین باهر گفت: سال به سال باید این برنامه ها را  آنالیز کرده و نقاط قوت و ضعف آن را بررسی کرد تا به اهداف مدنظر نزدیک تر شویم.

وی افزود: قانون فصل الخطاب ما است و اگر قانون حاکم باشد فضای شهر نیز آرام خواهد بود. درآمدشهرداری باید ساماندهی شود و بایستی بتوانیم ماموریت هایی که نتوانسته ایم انجام دهیم را عملیاتی نماییم ‌و در جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی نیز حداکثر تلاش را انجام داد.

شهردار منتخب تبریز ادامه داد: کارها باید دراتاق شیشه ای جلو رود و جلوی رانت خواری ها گرفته شود و ما به سمت کارهای شفاف حرکت خواهیم کرد.

شهین باهر گفت: در کارهایمان نقاط مبهم و کور را دور کرده و به دنبال این هستیم که مردم دسترسی دقیقی به اطلاعات شهرداری داشته باشند.

شهین باهر گفت: جا دارد ازاعضای شورا تشکر کرده و قدردانی نمایم که به بنده اعتماد کردند. تبریز همیشه یک سر و گردن از همه جا بالاتر است و باید سعی کنیم تا اولین بودن تبریز را حفظ نماییم چراکه ۱۳ عضو متخصص و باتجربه در شورای شهر هستند و می توانیم با کمک آن ها کارهای بزرگی در شان نام تبریز انجام دهیم.

وی درخصوص وضعیت حاشیه نشینی تبریز نیز گفت: همچنان دنبال توانمندسازی حاشیه نشینان و ایجاد ارزش افزوده در این مناطق هستیم و زیرساختهارا حل خواهیم کرد و بخش هایی که بازیرساخت حل نمی شوند به دنبال آن هستیم تا باسرمایه گذاری ها حل نماییم و مرحله به مرحله جلو رویم.

شهین باهر درخصوص جلسه امروز با نماینده ولی فقیه در استان نیز گفت: بنده ازحمایت های حجت الاسلام آل هاشم قدردانی می کنم و ایشان درجلسه ظهر امروز با سخنانشان دلگرمی بزرگی به بنده و همکارانم دادند و انشاالله بتوانیم برای شهر مفید باشیم.

وی همچنین درخصوص نصب بنرها و اهدای گل های تبریک نیز گفت: از همه دوستان و همکاران و آشنایان خواهش میکنم باتوجه به ایام سوگواری اهل بیت(ع) و اسراف در هزینه ها از هرگونه بنر تبریک و اهدای گل پرهیز نمایند.