تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ ۲۳:۲۳:۱۱ شناسه خبر : ۱۰۶۷۸۲۱

استاندار آذربایجان شرقی:

اتمام پروژهای نیمه تمام در اولویت است/ سند تدبیر و توسعه آذربایجان شرقی را با به‌روز‌رسانی اجرا می‌کنیم

استاندار آذربایجان شرقی گفت: امیدوارم با همراهی نخبگان و پتانسیل هایی که در استان وجود دارد، سند تدبیر توسعه استان را تا پایان ماه جاری به روز کرده و طی برنامه عملیاتی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

به گزارش تبریز بیدار ، مجید خدابخش در آیین تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید آذربایجان شرقی، اظهار داشت: امیدوارم با مساعدت تمامی مسئولان و به ویژه نمایندگان مجلس و نماینده ولی فقیه دراستان، بتوانم به وظایف خود عمل کرده و با همراهی نخبگان و پتانسیل هایی که در استان وجود دارد، سند تدبیر توسعه استان را تا پایان ماه جاری به روز کرده و طی برنامه عملیاتی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: اتمام پروژهای نیمه تمام و شروع پروژه هایی که هنوز شروع نشده اند نیز باید دراولویت قرار گیرد.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد: 20 سال قبل که بنده افتخار خدمت در استانداری آذربایجان شرقی را داشتم، تلاش ها در راستای جذب اعتبارات عمرانی به خصوص در روستاها بود و دولت مجاز به سرمایه گذاری بود. ولی امروزه دولت اعتبار کم تری داشته و در راستای اجرای اصل 44 اجازه ی سرمایه گذاری ندارد.

وی ادامه داد: اما در کنار این محدودیت ها، فرصت های ایجاد شده از اعتبارات صندوق توسعه ی ملی، دوره ی پسابرجام و اقتصاد مقاومتی وجود دارند که می توان از آن ها در راستای ایجاد اشتغال استفاده کرد.