تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۴۵:۲۱ شناسه خبر : ۱۰۶۷۸۲۹

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:

منتظر انتخاب ۲ وزیر باقی‌مانده از آذربایجان شرقی هستیم

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: همچنان منتظر انتخاب دو وزیر باقی‌مانده از استان آذربایجان شرقی هستیم.

به گزارش تبریز بیدار ، ضیاءالله اعزازی در جلسه تودیع و معارفه استاندار آذربایجان شرقی که در تالار پتروشیمی تبریز برگزار شد، ابراز کرد: تشکر می‌کنیم از ریاست محترم جموری و وزارت کشور برای انتصاب آقای جبارزاده به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور.


نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: از وزیر کشور درخواست داریم که پیام مردم آذربایجان مبنی بر انتخاب نیروهای مخلص آذربایجانی در سمت وزارت را به رئیس جمهور برسانید. زیرا در استان ما گزینه‌هایی که لیاقت سمت‌هایی همچون وزارت علوم را دارند، کم نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، عنوان کرد: به دکتر خدابخش تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم ان‌شاالله با کمک وزارت کشور بتوانند وضعیت استان ما را از مهاجرفرستی به مهاجرپذیری تبدیل کنند و در مورد اقتصاد مقاومتی کارهای شایسته‌ای انجام دهند.

به گزارش خانه ملت، رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی، در پایان خاطرنشان کرد: در حوزه مدیریت استان باید دست به دست هم بدهیم و استاندار جدید نیز باید سعی کند استانی در شان مردم آذربایجان بسازد