تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ ۲۲:۲۷:۴۸ شناسه خبر : ۱۰۶۷۸۳۳

پیام تبریک شهردار منتخب تبریز به استاندار آذربایجان شرقی:

آذربایجان شرقی از دیرباز، مهد پرورش مردان بزرگی است/ داشتن مدیری مدبر و خدوم، حق مسلم مردم است

ایرج شهین باهر در پیامی نوشت که استان اذربایجان شرقی از دیرباز تاکنون مهد پرورش بزرگ مردانی بود که خدمات بی شائبه و بی بدیلی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته است.

به گزارش تبریز بیدار ، ایرج شهین باهر، شهردار منتخب تبریز در پیامی، انتخاب مجید خدابخش به عنوان استاندار جدید آذربایجان شرقی را تبریک گفت.


در این پیام آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب دکتر مجید خدابخش

استاندار محترم اذربایجان شرقی

با درود و صلوات بر حضرت محمد(ص) و آل محمد و عرض تسلیت سوگواری سید و سالار شهیدان انتصاب شایسته حضرت عالی را به سمت استاندار اذربایحان شرقی که حاکی از تعهد،‌ توانمندی و حسن سوابق خدمتی است، صمیمانه تبریک عرض می نمایم و یقیناً تخصص و تجارب شما زمینه ارائه خدمات گسترده‌تر به هم استانی های  فرهیخته و فهیم را فراهم خواهد کرد.


 استان اذربایجان شرقی از دیرباز تاکنون مهد پرورش بزرگ مردانی بود که خدمات بی شائبه و بی بدیلی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته است و  دین خود را به این آب و خاک به بهترین نحو ممکن ادا نموده است.


لذا داشتن مدیری مدبر، خدوم و دلسوز در رأس هرم مدیرت استان حق مسلم مردم ولایت مدار و بافرهنگ استان اذربایجان شرقی بوده است و ان شاءا… تعهد و کارآمدی جنابعالی ، مردم شریف استان اذربایجان شرقی را به افق های وسیع تری به نظاره واداشته و با تکیه بر سوابق و تجارب حضرتعالی در کشور و استان های دیگر که در طول سال های پرافتخار خدمت به ملت شریف ایران و مردم آن دیار کسب نموده اید، شاهد پیشرفت ها و تحولات شگرفی در تمامی عرصه های توسعه این استان خواهیم بود.


اینجانب ضمن تبریک این انتصاب شایسته به شما برادر بزرگوار که به حق از نیروهای انقلابی و از ذخایر و سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشید، برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در‌ خدمتگزاری به اسلام و انقلاب و نظام و ملت عزیز ایران اسلامی خصوصاً مردم شریف استان اذربایجان شرقی همان طور که تاکنون در تمامی مسئولیت های محوله داشته اید، از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.


ایرج شهین باهر

شهردار کلانشهر تبریز