تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳:۵۷ شناسه خبر : ۱۰۶۷۸۷۲

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی خبر داد:

زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز به تعویق افتاد/ اعتراض ناشران استانی از دلایل تعویق نمایشگاه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: زمان برگزاری پانزهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز تغییر کرد و تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

به گزارش تبریز بیدار ، "محمد محمدپور"  از به تعویق افتادن زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی  کتاب خبر داد و گفت: پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز که قرار بود ۱۴ الی ۲۰ مهرماه برگزار شود، به تعویق افتاده است و در راستای برگزاری این نمایشگاه برنامه ریزی و رایزنی ‌های لازم برای آبان ماه انجام شده است و زمان دقیق آن طی هفته آینده نیز اعلام خواهد شد.


وی اظهار داشت: یکی از دلایل به تعویق افتادن زمان برگزاری نمایشگاه، اعتراض ناشران استانی در راستای حمایت از این بخش در استان از معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور بود.


محمدپور ادامه داد: لازم است تا تمام توانمندی ها جهت برگزاری نمایشگاه لحاظ شود و هماهنگی های همه جانبه در این خصوص صورت گیرد.

نظرات

بهرام
IR

آبان ماه تو فصل سرما کی میتونه بره نمایشگاه کتاب!!! چرا تو مهرماه برگزار نشد که بتونیم کتابهای کمک درسی را بگیریم؟ آقای مدیرکل لطفا بفرمایند چرا تبریز 2018 را بد شروع کردند؟!

اشرف
IR

با سلام. ناشران استان تو یک کانال تلگرامی اعلام کردند که در یک جلسه نظرسنجی و رای گیری قرار شد تا هر سال مهرماه نمایشگاه برگزار شود اما مثل اینکه اداره کل ارشاد به این رای گیری خودش نیز پایبند نیست؟!!! لطفا از آقای مدیر کل سوال کنید که رای گیری برای چه بوده؟!

IR

من ۲۶روزه منتظر نمایشگاه هستم برای چی به عقب افتاد چرا تبریز شهر اولین ها من هر سال از نمایشگاه کتاب میخرم لطفا به عقب نندازید