تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵:۲۹ شناسه خبر : ۱۰۶۷۹۴۳

در تبریز؛

سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان آغاز شد

سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از مقابل ساختمان مرکزی شهرداری تبریز طی مراسمی با شلیک استاندار آذربایجان شرقی استارت خورد.

به گزارش تبریز بیدار ، صبح  امروز سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از مقابل ساختمان مرکزی شهرداری تبریز طی مراسمی با شلیک استاندار آذربایجان شرقی استارت خورد.


این دوره تور در سطح ۱-۲ (نیمه حرفه ای) در ۶ مرحله از ۱۶ مهرماه تا ۲۱ مهر با رکاب زنی ۱۴ تیم از ۸ کشور خارجی و ۵ تیم داخلی با شلیک استاندار آذربایجان شرقی و با حضور جمعی از مدیران شهری و استانی و مردم ورزش دوست تبریز شروع شد.

مراحل و مسیر این تور در مرحله اول از تبریز به ارومیه روز یکشنبه به مسافت ۱/۱۴۱ کیلومتر، مرحله دوم ارومیه به منطقه آزاد ارس روز دوشنبه به مسافت ۴/۲۰۹ کیلومتر، مرحله سوم منطقه آزاد ارس به تبریز روز سه شنبه به مسافت ۱/۱۵۵ کیلومتر، مرحله چهارم تبریز سرعین روز چهارشنبه به مسافت ۲/۱۹۶ کیلومتر، مرحله پنجم سرعین به تبریز پنجشنبه به مسافت ۷/۱۹۱ کیلومتر و مرحله نهایی تبریز (پارک لاله) روز جمعه به مسافت ۱۱۴ کیلومتر و در مجموع ۶ مرحله به مسافت ۵/۱۰۱۰ کیلومتر خواهد بود.