تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷:۱۹ شناسه خبر : ۱۰۶۷۹۶۰

تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان

مرحله دوم تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان آغاز شد/دو رکابزن خارجی از دور رقابت‌ها کنار رفتند

دو رکابزن از تیم‌های کویت و آلمان از سی و دومین دوره تور بین‌المللی ایران-آذربایجان کنار رفتند.

به گزارش تبریز بیدار ، سی و دومین دوره تور بین‌المللی ایران-آذربایجان از روز گذشته آغاز شده و رکابزنان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها، مرحله دوم این دوره از مسابقات را امروز آغاز کردند.

در پایان مرحله نخست، جورن کارسی از بیبی دامپ هلند، لیام وایت از دراپاک استرالیا و سرگو نبی کیتا از آستانا موتورز قزاقستان به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند. پیراهن طلایی این مرحله به جورن کارسی و پیراهن امتیازی مرحله نخست نیز به مارکو دوایکس رسید. صلاح‌الدین مروانی از تیم کویت پیراهن کوهستان را به دست آورد. لیام وایت نیز پیراهن سفید را بر تن کرد.

در دومین مرحله از این مسابقات که رأس ساعت 9 صبح امروز از مقابل استانداری آذربایجان غربی آغاز می‌شود، 78 رکابزن حاضر پس از طی مسافت 209 کیلومتری به منطقه آزاد ارس می‌رسند.

بر این اساس، 78 رکابزن پس از طی مسیر 209 کیلومتری ارومیه تا منطقه آزاد ارس می‌رسند تا فردا حرکت خود را از جلفا به سمت تبریز آغاز کنند.

به گزارش تسنیم، مایر یانیک از تیم 0711 آلمان در مرحله نخست این رقابت‌ها نتوانست در زمان مقرر به خط پایان برسد و از دور رقابت‌ها خارج شد.

فرناندو قریجالبا از تیم کویت نیز تعادل خود را از دست داد و شرایط ادامه مسابقه را نداشت تا از این دوره رقابت‌ها کنار برود. بدین ترتیب، مرحله دوم با حضور 78 رکابزن برگزار می‌شود.

در این مرحله، تیم شهرداری تبریز در ابتدا خود را از سایر تیم‌ها جدا کرد و پیشتاز شد اما رکابزنان سایر تیم‌ها، دقایقی بعد فاصله ایجاد شده را جبران کردند. مرحله دوم تور بین‌المللی ایران-آذربایجان در مسیر ارومیه-منطقه آزاد ارس در حال پیگیری است.

منبع: تسنیم