تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۴۸:۲۳ شناسه خبر : ۱۰۶۷۹۸۷

در دیدار فرمانده سپاه عاشورا با فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌‌شرقی مطرح شد؛

سردار کریمیان: اکثر مردم ناجا را خادم صدیق خود و نظام می‌دانند/ سردار حسن خانی: سپاه و نیروی انتظامی در کنار هم به نظام و مردم خدمت می‌‌کنند

فرمانده سپاه عاشورا در دیداری با فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی،گفت: علیرغم عملیات روانی دشمن، اکثر مردم ناجا را خادم صدیق خود و نظام میدانند.

به گزارش تبریز بیدار ، فرمانده سپاه عاشورا که امروز به بهانه هفته نیروی انتظامی به ستاد فرماندهی منطقه انتظامی آذربایجان‌شرقی رفته بود خطاب به سردار حسنخانی، ابراز کرد: نیت اصلی ما از حضور در اینجا انجام وظیفه است و روی همین اساس هفته نیروی انتظامی را به شما و همکارانتان تبریک می‌گویم.

سردار کریمیان همچنین خاطرنشان کرد: بارها زباناً گفته‌ایم و سعی کردیم در عمل هم نشان بدهیم که سپاه در خدمت نیروی انتظامی است.

فرمانده سپاه عاشورا به جوسازی‌های دشمن بر علیه نیروی انتظامی هم اشاره کرده و گفت: علیرغم عملیات روانی دشمن، اکثر مردم ناجا را خادم صدیق خود و نظام می‌دانند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی هم در این دیدار، اظهارداشت: ما هر وقت شما را می‌بینیم روحیه مان مضاعف می شود؛ سپاه و نیروی انتظامی اسماً با هم تفاوت دارند و الا در کنار هم و با یک ماموریت مهم به نظام و مردم خدمت می کنند.

سردار حسنخانی افزود: حضور شما مایه دلگرمی و افتخار ماست و از شما سپاسگزارم.