تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۲۴:۰۱ شناسه خبر : ۱۰۶۸۰۱۶

سلسله اقدامات تحسین برانگیز امام جمعه تبریز به احوالپرسی از بیماری عکاس تبریزی رسید؛

سپهری نیا: تصور نمی‌کردم امام جمعه محترم برای پیگیری حال یه عکاس جوون زنگ بزنه!

حجت الاسلام و المسلمین محمد علی آل هاشم پس از انتصاب به عنوان نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی که پیش از در سلسله اقداماتی تحسین برانگیز ارتباط با نخبگان و اصحاب رسانه را تقویت کرده بود مورد توجه اذهان عمومی قرار گرفته است. در همین راستا وی روز گذشته در تماس تلفنی با یکی از عکاسان خبری تبریز، حال وی را که در بستر بیماری به سر می برد جویا شده است.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام  و المسلمین محمد علی آل هاشم پس از انتصاب به عنوان نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی که پیش از  در سلسله اقداماتی تحسین برانگیز ارتباط با نخبگان و اصحاب رسانه را تقویت کرده بود مورد توجه اذهان عمومی قرار گرفته است. در همین راستا وی روز گذشته در تماس تلفنی با یکی از عکاسان خبری تبریز، حال وی را که در بستر بیماری به سر می برد جویا شده است. 

مسعود سپهری نیا عکاس پایگاه خبری تبریزبیدار در این خصوص گفت: با توجه به اینکه امکان صحبت کردن برام وحود نداره، معمولا به تلفن هایی که دارم جواب نمیدم. دیروزم طبق معمول تماسی ناآشنا داشتم که نتونستم جواب بدم اما چند دقیقه بعد مسیجی برام اومد که نوشته بود: حاج آقا آل هاشم میخوان جویای حالتون بشن!

وی در خصوص عکس العمل خود پس از دریافت این پیامک ادامه داد: اولش فکر کردم این یه شوخیه چون آخه تصور نمی‌کردم امام جمعه محترم برای پیگیری حال یه عکاس جوون زنگ بزنه!

سپهری نیا اظهار داشت: به شماره ای که پیامک رو باهاش دریافت کرده بودم زنگ زدم. در کمال ناباوری صدای پشت تلفن گفت: گوشی، با حاج آقا صحبت کن!

وی ادامه داد: ایشون وقتی گوشی را به حاج آقا می داد گفت: سپهری نیا است؛ عکاس صداوسیما… بعد، دیدم خود حاج آقا آل هاشم صحبت کردند.

سپهری نیا با اشاره به اینکه بدلیل عدم امکان صحبت طولانی برایش وجود نداشت گفت: ایشان دلیل بیماری و وضعیت بنده را جویا شدند و من هم مختصر توضیح دادم… در آخر هم حاج آقا آل هاشم دعا کردند که هرچه زودتر خوب شوم.

وی اظهار داشت: با این تماس تلفنی روحیه گرفته ام… پس از بهبودی کامل برای تشکر و قدردانی حضوری خدمتشان خواهم رسید.

امام جمعه تبریز پیشتر نیز با تماس تلفنی، کسب عنوان نخست عکس مستند کشوری توسط علی حامد حقدوست، یکی دیگر از عکاسان خبری تبریز را به وی تبریک گفته بود وبر بالین حاج بهزاد پروین قدس عکاس پیشکسوت تبریزی حاضر شده بود.