تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۶۸۰۳۲

حاشیه می سازم تا بمانم؛

بازدید بیشتر برای برخی رسانه ها در قبال ایجاد حاشیه برای تراکتور

دامن زدن به برخی از حواشی بی شک می تواند باعث تضعیف تیم گردد و هواداران نیز بایستی در مقابل حاشیه سازان مقاومت نمایند، کاری که با واکنش کیانی کاپیتان تیم نیز روبرو شد.

سرویس ورزشی تبریزبیدار؛


تراکتورسازان که در ابتدای فصل با بازی های خوب اما نتایج دور از انتظار مواجه شده بودند، کم کم پس از انجام چند بازی به روال منطقی خود بازگشتند.

شاید بتوان بازی روز گذشته مقابل پارس جنوبی که شگفتی ساز این فصل از رقابت ها بوده و حتی بالاتر از پرسپولیس در صدرجدول قراردارد را یکی از این بازی های منطقی تراکتورسازان دانست که در فصلی که از خرید بازیکن محروم بودند توانستند به تدریج خود را به بالای جدول برسانند.

در این بین دامن زدن به برخی از حواشی بی شک می تواند باعث تضعیف تیم گردد و هواداران نیز بایستی در مقابل حاشیه سازان مقاومت نمایند، کاری که با واکنش کیانی کاپیتان تیم نیز روبرو شد.

یکی از این حاشیه ها که طی روزهای گذشته خبر از چاقوکشی و... در اردوی تراکتور داشت قطعا به دلیل بازدید بیشتر توسط برخی رسانه ها سازماندهی شده بود تا در ازای بازدید بیشتر در سایت، تیم را به حاشیه بکشانند و باعث تضعیف تیم گردند و این امر هوشیاری هواداران را می طلبد تا به این نوع از رسانه ها ضریب نداده و به فکر تقویت تیم باشند.