تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶:۲۸ شناسه خبر : ۱۰۶۸۰۶۴

واکنش گل‌محمدی به شایعه درگیری دو بازیکن تراکتور:

همه چیز حاصل یک شوخی نا به جا بود/ رسانه ها بزرگنمایی کردند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است بزرگنمایی رسانه‌ها پیرامون اتفاقات تمرین هفته گذشته این تیم نادرست و غیر حرفه‌ای است‌.

به گزارش تبریز بیدار ، ، یحیی گل‌محمدی در ابتدا پیرامون لغو نشست خبری بعد از مسابقه با پارس جنوبی اظهار داشت:ما مثل همه بازی‌ها برای حضور در کنفرانس خبری آماده بودیم که اعلام شد نشست مهدی تارتار برگزار نشده و خبرنگاران نشست را ترک کرده‌اند به همین دلیل ما هم در نشست حضور پیدا نکردیم و هیچ مسئله خاص دیگری در میان نبود.‌

سرمربی تراکتورسازی در خصوص مسائلی که در این روزها از سوی رسانه‌ها مطرح شده و حاشیه‌های زیادی ایجاد کرده است گفت: من واقعاً تعجب می‌کنم که چرا این مسئله را تا این حد بزرگ کردند و این موضوع به یک هجمه گسترده علیه مهدی کیانی تبدیل شده است.

وی افزود: همه چیز حاصل یک شوخی نا به جا بوده که نباید حالا به یک مسئله بحرانی مبدل شود و مسوولان تیم و همین‌طور باشگاه هم به موقع با موضوع برخورد کردند و واکنش مناسب نشان داده شد.

سرمربی تراکتورسازی تصریح کرد: کمیته انضباطی باشگاه هم به دلیل همین شوخی‌ها هر 2 بازیکن را توبیخ و جریمه کرده، اما نباید چنین مسئله‌ای را به بهانه‌ای تبدیل کنیم تا یک بازیکن را مورد حملات همه جانبه قرار بدهیم.‌

گل‌محمدی اضافه کرد: مهدی همیشه رابطه خوبی با اعضای تیم و خصوصاً بازیکنان جوان داشته و با همه بچه‌ها شوخی می‌کند و این مسئله هم از یک شوخی آغاز شده و چیز دیگری نبوده است.

وی افزود: خود مهدی هم بسیار ناراحت است که یک اتفاق ناخواسته روی داده و قطعاً هیچ قصد و نیتی وجود نداشته است و در حال حاضر هم هیچ دلخوری و ناراحتی بین اعضای تیم وجود ندارد اما من فکر می‌کنم بعضی‌ها می‌خواهند از این فضا سوء استفاده کنند و آرامش تراکتورسازی را بر هم بزنند، خوشبختانه جو بسیار خوبی در تیم ما حاکم است و همه بچه‌ها با هم رابطه نزدیک و صمیمی دارند و این درست نیست که تلاش کنند این فضا را بر هم بزنند و برای تیمی که 2 پنجره از نقل و انتقالات محروم بوده، بحران تازه‌ای به وجود آورند‌.

سرمربی تراکتورسازی در پایان گفت: به عقیده من برخورد لازم در قبال یک شوخی نا به جا صورت گرفته و دیگر دلیلی برای ادامه دادن به این موضوع وجود ندارد و از رسانه ها هم درخواست می‌کنم در این موضوع نقش سازنده داشته باشند و دچار افراط یا زیاده‌روی نشوند.

گل‌محمدی خاطرنشان ساخت: مهدی کیانی بازیکن با سابقه این باشگاه است که سا‌ل‌ها برای تراکتورسازی زحمت کشیده و درست نیست مورد حملات غیرمنصفانه قرار بگیرد‌.