تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۹:۵۴ شناسه خبر : ۱۰۶۸۰۷۴

مدیرعامل شرکت ایران خودروی تبریز خبر داد:

افزایش 1.3 برابری تولید در ایران خودروی تبریز/ تولید سمند ایران خودرو تبریز از 50 هزار دستگاه گذشت

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: تولید سمند و سورن از ابتدای سال جاری تاکنون از مرز 50 هزار و 373 دستگاه عبور کرد که نشانگر رشد 1.3 برابری نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

به گزارش تبریز بیدار ، مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز گفت: تولید سمند و سورن از ابتدای سال جاری تاکنون از مرز 50 هزار و 373 دستگاه عبور کرد که نشانگر رشد 1.3 برابری نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

حمید حاجی زاد منصور اعلام کرد: در مدت زمان یاد شده سمند EF7 بنزینی و پایه گازسوز 35 هزار و 707 دستگاه ، سمند XUF به تعداد 12 هزار و 20 دستگاه ، سورن 2هزار و 397 دستگاه و سورن توربوشارژ 249 دستگاه تولید شده است.

وی با بیان اینکه افزایش بهره وری در تولید منجر به کاهش هزینه های تولید خواهد بود، خاطرنشان کرد: نیروی انسانی کارآمد جزو جدانشدنی صنایع بوده و پشتوانه محکمی بر تحقق افزایش تولید، بهره وری در کار و تولید و از همه مهمتر عرضه محصول با کیفیت مطلوب است.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز اظهارکرد: کیفیت، مقوله اصلی هر محصول در رضایتمندی مشتری است و مطابق ارزیابی های صورت گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران در سال جاری، شاخص ISQI 2 محصول سورن و خودروی ملی سمند به درجه کیفی دوستاره دست یافته است.

در زمان حاضر روزانه در حدود 450 دستگاه خودرو در مدل های سمند بنزینی و گازسوز و سورن با موتور ef7 و توربوشارژ در این شرکت تولید و روانه بازار می شود.

نظرات

IR

سلام-باید سعی کند بتدریح به جای وارد کردن قطعات و بدنه از خارج از استان با تولید کنند گان قطعات بدنه و موتوری داخل استانی قرار داد ببندند و آز انها خرید نمایند تا به رونق مشاغل وتولید در استان کمک شود