تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۰۰:۵۵ شناسه خبر : ۱۰۶۸۱۳۲

کیانی نقره داغ شد؛

اقدام ضد اخلاقی کمیته اخلاق در آستانه بازی تراکتور و پیکان

در رزوهای گذشته بحث بر سر درگیری دو بازیکن تراکتور سازی تیتر یک رسانه ها بوده است. هر چند رسانه های تبریز و مسئولان باشگاه اغراق رسانه های پایتخت در این اتفاق سخن می گفتند اما با این حال همه منتظر رای کمیته اخلاق فدارسیون فوتبال بودند.

به گزارش تبریز بیدار ، در رزوهای گذشته بحث بر سر درگیری دو بازیکن تراکتور سازی تیتر یک رسانه ها بوده است. هر چند رسانه های تبریز و مسئولان باشگاه اغراق رسانه های پایتخت در این اتفاق سخن می گفتند اما با این حال همه منتظر رای کمیته اخلاق فدارسیون فوتبال بودند. 

 آناج نوشت: شنیده‌ها از روند رسیدگى کمیته اخلاق به پرونده حواشى تمرین تراکتورى‌ها حاکی است این کمیته رای به محرومیت 2 ماهه مهدی کیانی با 4 ماه محرومیت تعلیقی داده است که این حکم از امروز اجرا می‌شود و بر این اساس، کاپیتان سرخ‌پوشان 8 هفته از مسابقات لیگ برتر را از دست خواهد داد که یکی از این هفته‌ها دیدار امروز در هفته دهم مقابل پیکان تهران است.


بر اساس این گزارش، مهدی کیانی و عارف آغاسی دو بازیکن خاطی تیم تراکتورسازی طی هفته جاری با حضور در کمیته اخلاق توضیحات خود در خصوص اتفاق رخ داده در رختکن تیمشان را ارائه کردند که مسئولین این کمیته پس از بررسی مستندات این پرونده چنین رایی را صادر کرده‌اند. در این بین نکته جالب این است که مدافع جوان سرخ‌پوشان در کمال ناباوری از این قائله جان سالم به در برده و هیچ محرومیتی از سوی کمیته اخلاق برای این بازیکن در نظر گرفته نشده است.


اما نقطه تاریک رای پرونده این دو بازیکن زمان صدور آن است که در بدترین موعد ممکن صادر می‌شود، چراکه مسئولین این کمیته مى‌توانستند چند روز پیش رای صادره خود را به باشگاه اعلام کنند تا کادر فنى بتواند برنامه ریزى خوبى براى دیدار مقابل پیکان داشته باشد و آنگونه که یحیی گل‌محمدی سرمربی تراکتورسازان در نشست خبری قبل از بازی با پیکان اعلام کرد، کادر فنى تراکتور به علت صادر نشدن رای کمیته اخلاق تمام برنامه‌هاى تاکتیکى خود را بر اساس حضور مهدی کیانى و عارف آغاسی در ترکیب اصلى تنظیم کرده‌اند که طبیعتاً این محرومیت ضربه سنگینی به تیم محبوب آذربایجان خواهد بود.


آنچه مسلم است کمیته اخلاق که نهاد نظارتی و بازرسی در فوتبال کشورمان است، با عدم اطلاع به موقع این رای به باشگاه تراکتورسازی بى‌اخلاقى بزرگى را در حق این باشگاه و صاحبان اصلی آن یعنی هواداران پرشورش انجام داده است.