تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۲۷:۱۱ شناسه خبر : ۱۰۶۸۲۷۳

تائید خبر اختصاصی تبریزبیدار؛

انتشار متن پیامک غیراخلاقی بود/مسئولین سیاسی استان از من درخواست کردند تا به قضیه ورود کنم

وی افزود: طی 2 روز گذشته مسئولین سیاسی استان درخواست کردند که بنده تدبیری بیندیشم و خبرهایی نقل می کردند که احتمال تنش در حاشیه مراسم شکل گیرد و به جهت این مواردی که دوستانمان پیش بینی می کردند دیشب در مجلس ختم آیت الله سبحانی به هر دو عزیز گفتم که سعی کنید خدای ناکرده دشمنان و افرادی که دنبال بهره برداری و تنش هستند سو استفاده نکنند.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان در بازدید از غرفه عصر تبریز در نمایشگاه مطبوعات و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنده از حضور نمایندگان محترم و مسئولین در دانشگاهها خوشحالم و توصیه ما هم همین است که مسئولین به دانشگاهها رفته و در محیط های دانشجویی حاضر شوند و به مطالبات دانشجوان عزیز پاسخگو باشند و رهبر انقلاب هم بارها مسئولین را راهنمایی کرده اند که در مجامع دانشگاه حاضر شوند.

وی افزود: طی 2 روز گذشته مسئولین سیاسی استان درخواست کردند که بنده تدبیری بیندیشم و خبرهایی نقل می کردند که احتمال تنش در حاشیه مراسم شکل گیرد و به جهت این مواردی که دوستانمان پیش بینی می کردند دیشب در مجلس ختم آیت الله سبحانی به هر دو عزیز گفتم که سعی کنید خدای ناکرده دشمنان و افرادی که دنبال بهره برداری و تنش هستند سو استفاده نکنند که پس از آن نیز مسئولین سیاسی استان باردیگر درخواست کردند که من بازهم پیامکی فرستادم.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: از لحاظ اخلاقی خوب نبود که این پیامک منتشر شود چراکه توصیه ارشادی بود.


نظرات

IR

مسئولین سیاسی: اسمش روش هست ، اینها وقتی به فرزندان خود سلام میدهند یا نوازششان می کنند یقین بدانید پشت محبتشان حتما یک نیت خاصی دارند. پس بایستی امام جمعه عزیز مراقب باشد و در دام این سیاسیون نیافتد .