تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , یکشنبه ۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸:۵۲ شناسه خبر : ۱۰۶۸۲۸۹

دین محمدی:

امیدوارم پاسخ اعتماد مردم تبریز را با نتایج خوب بدهم/ می‌خواهیم با تلاش تیم شهرداری را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز با بیان اینکه امیدوارم پاسخ اعتماد مردم تبریز را با نتایج خوب بدهم، گفت: می‌خواهیم با تلاش تیم شهرداری را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم.

به گزارش تبریز بیدار ، سیروس دین محمدی‌ گفت: در ابتدا جا دارد از تلاش و زحمات سیدعلی صالحی‌پناهی تشکر کنم، چون زحمات زیادی برای این تیم کشیده‌ است‌.

وی افزود: شناخت بیشتری از تیم داشتم و با آگاهی کامل از وضعیت کنونی هدایت تیم فوتبال شهرداری را پذیرفتم و جایگاه تیم در جدول زیبنده این تیم ریشه‌دار نیست و برای رسیدن به موفقیت کار سختی در این میدان بزرگ پیش‌رو دارم و باید تلاش کنیم تا تیم را به جایگاه اصلی خودش در جدول برگردانیم‌.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز ادامه داد: از دوران حضورم در شهرداری تبریز خاطرات بسیار زیبایی دارم و باشگاه با آغوشی باز از من استقبال کرد، برای شهرداری دلتنگ بودم، چون بهترین دوران را در این تیم گذرانده‌ام و توانستم از طریق این تیم به جام جهانی بروم‌.

دین‌محمدی در خصوص دلیل قبول هدایت این تیم بیان کرد: باشگاه شهرداری تبریز از امکانات بهتری برخوردار است و مدیریت بسیار خوبی دارد.

وی تصریح کرد: کار سختی داریم، اما با همت و کمک بازیکنان با انگیزه و با اخلاق تیم پاسخ اطمینان مردم خوب تبریز را بدهیم؛ تا جایی که می‌توانم به بازیکنان بومی اهمیت بیشتری خواهم داد و به دنبال پرورش استعدادها خواهم بود.