تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱:۵۰ شناسه خبر : ۱۰۶۸۴۱۱

فرمانده سپاه عاشورا:

مسئولان به غربی ها اعتماد نکنند چرا که تجربه های تلخی از اعتماد به دشمن داریم

فرمانده سپاه عاشورا گفت : ما با تاسی از شعار هیهات من الذله با تمام توان در برابر هرگونه اقدام خصمانه آمریکایی ها مقاومت خواهیم کرد.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار غلام عسکرکریمیان امروز در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان تبریز افزود : تجربه نشان داده استهرچقدر از اصول و مواضع انقلابی خود عقب نشینی کنیم دشمن جلوتر خواهد امد به همین دلیل باید خط مقدم دفاع از کشور را باید به مرز های دشمن ببریم.


وی گفت : دولت مستکبر امریکا دشمن دیرینه اسلام ، انقلاب اسلامی و مردم ایران است و هرگز نباید در برابر استکبار جهانی کوتاه بیاییم.


سردار کریمیان تصریح کرد : امروز همه اسلام در برابر همه کفر قرار گرفته و پرچمدار این نبرد ایران اسلامی است.


فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد : دشمن نتوانست در سالهای اخیر با ایران جنگ نظامی به راه بیندازد و نخواهد توانست چون می داند اگر شروع کننده نبرد باشد هرگز پایان دهنده آن نخواهد بود.


وی با اشاره به توطئه های غربی ها علیه کشورمان افزود : هم اکنون در سه محور جنگ نرم ، جنگ اقتصادی و جنگ امنیتی از انقلاب اسلامی و مردم کشورمان دفاع می کنیم.


این فرمانده ارشد نظامی استان اقدام سیاسی دیپلماتیک و تشدید تحریمها را رویکرد جدید دشمن در مقابله با مردم ایران دانست و خاطرنشان کرد : نمونه بارز توطئه ها و بدعهدی آمریکا آن را در برجام دیدیم و امروز سران کاخ سفید اصلی ترین نقض کنندگان برجام هستند.


وی با اشاره به نقش رهبری الهی در عصر حاضر گفت: امام خمینی طلایه دار مبارزه با یزیدیان زمان یعنی آمریکا و امام خامنه ای پرچمدار اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی در جهان و خار چشم دشمنان است و امروز حول محور ولایت فقیه قوی تر از همیشه به پیش می رویم.


سردار کریمیان تاکید کرد : نوجوانان و جوانان کشورمان باید با جریان سازی ارزشی و بصیرت از انقلاب حفاظت کنند تا به دست صاحب اصلی اش بسپارند.


فرمانده سپاه عاشورا افزود : ما با قدرت و اقتدار دشمن را در هر جبهه ای لازم باشد منکوب خواهیم کرد و ترامپ ها و اوباماها و بوش ها و کارترها هیچ غلطی نمی توانند بکنند چنان که تاکنون نتوانسته اند.


وی گفت : از مسئولان دولت جمهوری اسلامی می خواهیم در مراکز بین المللی از حق مردم ایران دفاع کنند و هرگز به غربی ها اعتماد نکنند چرا که تجربه های تلخی درباره اعتماد به دشمن داریم.