تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶:۴۵ شناسه خبر : ۱۰۶۸۴۸۴

نصیر زاده:

مذاکره‌ گسترش با جباری واقعیت ندارد/ چک استقلالی‌ها پاس نشود شجاعیان برمی‌گردد

مدیرعامل گسترش فولاد گفت: هیچ تصمیمی برای جذب مجتبی جباری نداریم و نمی‌دانم از شایعه‌ها از کجا درز می‌کند.

به گزارش تبریز بیدار ، هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در گفت وگو با خبرنگاران ،در مورد شرایط گسترش فولاد تبریز در تعطیلات لیگ گفت: «تیم شرایط خوبی دارد و بعد از بردی که مقابل صنعت نفت کسب کرد بازیکنان با روحیه بالا تمرینات خودشان را ادامه می‌دهند تا آماده حضور در ادامه مسابقات لیگ برتر شوند.»

وی در خصوص پیشنهاد باشگاه گسترش فولاد به مجتبی جباری بیان کرد: «من نمی‌دانم این شایعه‌ها از کجا مطرح می‌شود. باشگاه گسترش فولاد هیچ پیشنهادی به مجتبی جباری نداده است.»

مدیرعامل گسترش فولاد در مورد پاس نشدن چک استقلالی‌ها بابت رضایتنامه داریوش شجاعیان گفت: «باشگاه استقلال 3 فقره چک برای رضایتنامه شجاعیان به ما داده‌است که تاکنون سررسید یکی از چک‌ها رسیده است که استقلالی‌ها نتوانستند آن را پاس کنند. اگر چک‌های استقلال پاس نشود شجاعیان در نیم فصل به گسترش برمی‌گردد اما آنها اعلام کرده‌اند این روزها درگیری زیادی دارند و طی یکی دو روز آینده چک را پاس می‌کنند.»

نصیرزاده در مورد تقابل این تیم با خونه به خونه در بابل در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: «خونه به خونه هم مانند ما یکی از تیم‌های خصوصی فوتبال ایران است که ما ارتباط خوبی با مالک این باشگاه داریم. قطعا مسئولین خونه به خونه شرایط خوبی را برای برگزاری یک بازی خوب در بابل فراهم خواهند کرد.»

وی افزود: «جام حذفی کوتاه‌ترین راه برای رسیدن به آسیا است و ما همه تلاش خودمان را می‌کنیم تا در این جام موفق باشیم.»

نصیرزاده در خصوص آخرین وضعیت پرداخت بدهی‌های این باشگاه به بازیکنان طلبکار گفت: «باشگاه گسترش فولاد پولدارترین باشگاه ایران است و بازیکنانی که بخاطر دریافت مطالبات خودشان از این باشگاه شکایت می‌کنند درک درستی از وضعیت ما ندارند. آنها به جای شکایت به باشگاه بیایند و پول خودشان را دریافت کنند.»