تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ۲۲:۳۲:۰۲ شناسه خبر : ۱۰۶۸۵۱۲

استاندار آذربایجان شرقی:

لزوم تقویت تیم‌های بازرسی از ادارات/ بازرسی سرزده از ادارات جزو برنامه‌های من است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بازرسی سرزده و بدون اطلاع قبلی از ادارات جزو برنامه‌های آتی من است، گفت: خانواده‌های شهدا بازرسان مدیریت ارشد استان در ادارات مختلف هستند و در هر سازمان و اداره ای مشکل و کم کاری مشاهده کردند به ما اطلاع رسانی کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، مجید خدابخش شامگاه چهارشنبه در دیداری صمیمی با جمعی از پدران و برادران شهدای هشت سال دفاع مقدس،  با اشاره به دغدغه خانواده‌های شهدا درخصوص رسیدگی مسئولان به مشکلات مردم و مبارزه با مفاسد اداری، بر تقویت تیم‌های بازرسی از ادارات استان تأکید کرد.

وی با بیان اینکه بازرسی سرزده و بدون اطلاع قبلی از ادارات جزو برنامه‌های آتی من است، ادامه داد: خانواده‌های شهدا بازرسان مدیریت ارشد استان در ادارات مختلف هستند و در هر سازمان و اداره ای مشکل و کم کاری مشاهده کردند به ما اطلاع رسانی کنند.

استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه تکریم ارباب رجوع وظیفه اصلی دستگاه هاست، اظهار کرد: نظام اداری باید در خدمت مردم به خصوص خانواده شهدا و جانبازان باشد.

وی گفت: خانواده شهدا و جانبازان ولی نعمتان ما هستند و خدمت به این عزیزان افتخار و وظیفه همگانی است.

تعدادی از پدران شهدای والامقام نیز در این دیدار صمیمی به موضوعات اجتماعی و فرهنگی جامعه پرداختند و بر توجه به گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم ارباب رجوع در دستگاه های مختلف تأکید کردند.