تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۳۳:۰۳ شناسه خبر : ۱۰۶۸۵۱۷

بیمقدار:

مشکل اصلی اتمام اتوبان تبریز-سهند اهمال کاری شرکت عمران شهرهای جدید است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو حول محور پیگیری آزادراه تبریز-سهند و موانع پیش روی تکمیل طرح اظهار داشت: مشکل اصلی اتمام طرح اهمال شرکت عمران شهرهای جدید در حل و فصل مشکلات چندین ساله ی این طرح است.

به گزارش تبریز بیدار ، عصر چهارشنبه 17 آبان جلسه ای با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی،استاندار آذربایجان شرقی  و بیمقدار نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در وزارت راه و شهرسازی برگزار گردید.

در این جلسه بیمقدار حول  محور پیگیری آزادراه تبریز-سهند و موانع پیش روی تکمیل طرح اظهار داشت:  مشکل اصلی اتمام طرح   اهمال شرکت عمران شهرهای جدید در حل و فصل مشکلات چندین ساله ی این طرح  است.

وی افزود: با وجود گذشت سالها از کلنگ زنی این طرح و خستگی مردم منطقه از وعده های مکرر در مورد افتتاح این آزادراه، شرکت عمران شهرهای جدید تا کنون مسئله ی پل ارسنجان و همچنین پل واقع در زمینهای مورد تملک نهادهای مختلف را حل نکرده و به دلیل عدم تملک زمین های مورد نیاز هیچ اقدامی عملی برای احداث این دو پل صورت نگرفته و نقشه های اجرایی آن تحویل پیمانکار نشده است. متأسفانه حتی در قسمتهایی که پیمانکار کار را پیش برده و آزادراه آماده آسفالت ریزی شده است شرکت عمران شهرهای جدید توانایی جابجایی تیرهای برق در دو نقطه راه نداشته تا پیمانکار بتواند آسفالت ریزی این قسمت ها را آغاز کند.

در ادامه م بیمقدار ضمن ارائه ی گزارشی از بازدید خود از طرح ابراز داشت: در 25 روز گذشته پیمانکار پیشرفت زیادی داشته است که متأسفانه گزارشهای مقرضانه ای ارائه میشود تا حواسها را از مشکل اصلی طرح منحرف کنند.

 آخوندی، جهت پیگیری این مسئله از استاندار محترم آذربایجان شرقی خواست معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید آقای طاهرخانی به همراه مجری آزادراه های آذربایجان شرقی، مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاون عمرانی استاندار صبج یکشنبه 21 آبان به بازدید طرح رفته و عصر همان روز در جلسه ای در محل استانداری آذربایجان شرقی تکلیف پرژه و واگذاری به صورت مشارکت را روشن نمایند.نظرات

بهرام
IR

آقای روحانی زمان انتخابات با چنان وعده ای و صحبتی از تکمیل این طرح تا آخر سال 96 صحبت می کرد که آدم فکر میکرد کار تمام شده و فقط آسفالت مانده! استاندار قبلی هم که وعده تا 2018 را داده بود باز هم وعده....