تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۴:۵۷:۰۱ شناسه خبر : ۱۰۶۸۵۴۵

نماینده مردم شبستر:

در جریان بدهی سرخابی‌های پایتخت برخورد وزیر ورزش عقلایی بود!/ تشکر می کنم

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، ورود وزیر ورزش و جوانان به موضوع بدهی های مالیاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را جلوگیری از بحرانی بزرگ عنوان کرد و گفت: به عنوان نماینده مجلس از برخوردهای عقلایی دکتر سلطانی فر تشکر می کنم.

به گزارش تبریز بیدار ، معصومه آقاپور علیشاهی، با تاکید به ساختارمند شدن باشگاه های ورزشی در همه زمینه ها، اظهار داشت: باید در این حوزه ساختارشکنی و شاخص های درستی را برای باشگاه ها تعریف کنیم تا با جابه جایی مدیریت ها این مواضع تغییری نکند.

نماینده مردم شبستر به حمایت مجلس شورای اسلامی از ورزش اشاره و خاطرنشان کرد: قانون مالیات بر درآمد و ارزش افزوده ای که شامل حال باشگاه ها می شود را باید اصلاح کنیم تا خدمات باشگاهی و ورزشی از این قانون معاف شوند.

عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی فوتبال را رشته ای «اقتصاد رفتاری» دانست و گفت: باشگاه های فوتبال علاوه بر این که نقش فرهنگی، ورزشی و تفریحی دارند شاخه ای از اقتصاد در آن ها تعریف می شود. زیرشاخه های اقتصاد ورزش که به باشگاه ها وصل می شود زیرشاخه های بزرگ و وسیعی است که باید در کنار اقتصاد رفتاری در نظر گرفته شود.

وی در ادامه موضوع بدهی های مالیاتی سرخابی ها را مورد توجه قرار داد و افزود: ورود وزیر ورزش و جوانان به این قضیه جلوگیری از بحرانی بزرگ بود که با تدبیر رفع شد. من از همین جا به عنوان نماینده مجلس از برخوردهای عقلایی دکتر سلطانی فر تشکر می کنم.

آقاپور، ورزش به خصوص فوتبال را ویتامین جامعه خواند و از همه مسئولان ورزشی در جای جای کشور خواست تا با توجه به همه جنبه های این حوزه، جامعه را به سوی نشاط، سلامتی و رهایی از آسیب های اجتماعی سوق دهند.

این گزارش می افزاید پرداخت بدهی های پرسپولیس و استقلال در حالی است که تیم تراکتور سازی سال گذشته به دلیل بدهی ها از دو پنجره نقل و انتقالات محروم شد و در کوران دوره گذشته لیگ در حالی که در اوج آمادگی بود بود نتوانست به  در ادامه به رتبه ای بهتر از سوم برسد. همچنین این بدهی و محرومیت موجب شد که این تیم پرطرفدار کشورمان نتواند تیم قابل قبولی روانه مسابقات کند.

پرداخت بدهی های باشگاه های پایتخت در حالی که اوضاع اقتصادی کشور در وضعیت نابسمانی است و محدود کردن این مساله تنها به دو باشگاه تهرانی انتقادات فراوانی را در محافل عمومی به وجود آورده است. 

نظرات

حسن
IR

احیانا شما نماینده تهران و سرخابی ها هستین?? که از شبستر رای اوردید . برای منطقه خودتان کاری که نمی کنید حداقل سکوت کنید

امین نوری
IR

آدم وقتی اینگونه خود زنی ها رو می بینه و اینگونه خود شیرینی های مسخره را شاد میشه از دنیا و آدمیت نا امید میشه . مناطق همین نماینده هست نمی زنه اونوقت نام دو تیمی را می برد و حمایت میکند که ابدا احتیاج به حمایت اینگونه نداره . چرا ؟ برای اینکه آن دو تیم هر گز و هر گز در محرومیت مالی نبوده و نخواهند بود .

محمد
IR

واقعا متاسفم برای چنین نماینده ای . این پول حداقل می توانست سهم اشتغال 5000 نفر شود ضمن اینکه سال قبل در چنین مواقعی به تراکتور سازی کمک نگردید و تراکتور از پنجره نقل و انتقالاتی محروم گردید .

محمد
IR

باسلام من نمیدونم این نماینده شبستر یا نماینده تهران یا خوشخدمتی برای تهران؟

مهربانی
AE

واقعا آدم متاسف میشه وقتی یه همچین حرفایی رو از یه نماینده مجلس اونم نماینده استان خودمون میشنوه همین مشکلو پارسال تراکتور هم داشت آیا کسی بهش کمک کرد؟