تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸:۴۸ شناسه خبر : ۱۰۶۸۶۱۱

فرمانده انتظامی تبریز:

کشف 100هزار نخ سیگار قاچاق در تبریز/ پلیس قلابی در تبریز دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از دستگیری پلیس قلابی توسط ماموران کلانتری۱۳ شمس تبریزی خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار ، سرهنگ فرهنگ نوروزی اظهار کرد:ماموران گشت موتوری کلانتری 13 در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یکدستگاه خودرو سمند مشکوک و آن را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی ادامه داد: راننده خودروی که خود را مأمور پلیس آگاهی معرفی ولی از ارائه مدارک شناسایی عاجز مانده لذا جهت بازجویی تکمیلی خورو به کلانتری منتقل شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد:در بازرسی از خودروی متهم یک عدد باطوم فلزی و یکدست لباس کار نظامی با آرم پلیس پیشگیری بدون اتیکت و یک قبضه کلت کمری قلابی(فندک دار)کشف شد.

سرهنگ نوروزی با بیان اینکه فرد دستگیر شده با جعل عنوان مأمور آگاهی اقدام به کلاهبرداری و اخاذی می‌کرد،افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شد.

فرمانده انتظامی تبریز در ادامه به شروندان توصیه کرد: در برخورد با چنین افرادی حتماً" مدارک شناسایی معتبر درخواست کرده و در صورت مشاهده این گونه افراد جاعل و کلاهبردار مراتب را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.

نوروزی در ادامه از کشف 100هزار نخ سیگار قاچاق، به ارزش 300 میلیون ریال خبر داد و گفت:ماموران گشت خودرویی کلانتری22 طالقانی در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه سواری آردی و یک دستگاه اتوبوس مسافربری که کنار هم توقف کرده بودند، مشکوک و خودروهای مذکور را بررسی کردند.

وی در ادامه افزود: در بازرسی از خودروهای توقیفی، 100 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد که برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه 300 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز با اشاره به اینکه در این راستا دو دستگاه خودرو توقیف و دو نفرمتهم دستگیر شد، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند