تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۴:۰۴:۲۴ شناسه خبر : ۱۰۶۸۶۲۱

عضو هیات علمی دانشگاه تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار:

همایش ملی قانون اساسی و دولت مشروطه در تبریز برگزار می‌شود

عضو هیات علمی دانشگاه تبریز گفت: همایش ملی قانون اساسی و دولت مشروطه در ایران در بهمن ماه امسال در تبریز شهر مشروطه برگزار می شود.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد مظهری عضو هیات علمی دانشگاه تبریز در گفت‌وگو با تبریزبیدار، با اشاره به برگزاری همایش ملی قانون اساسی و دولت مشروطه در ایران، اظهار داشت: بنا به تصمیم و هماهنگی صورت گرفته مابین انجمن حقوق اساسی ایران و دانشگاه تبریز این همایش یکروزه در مورخه 25 بهمن ماه امسال در دانشکده حقوق و علوم اجتماعی دانشگاه تبریز برگزار خواهد گردید.

وی افزود: بایستی اذعان داشت که علیرغم کنکاش ها و تلاشهای صورت گرفته در حوزه رخداد بزرگ انقلاب مشروطه ایران، هنوز ابعادی از این انقلاب ناگفته مانده است.

دبیر همایش ملی قانون اساسی و دولت مشروطه در ایران خاطرنشان کرد: به همت اساتید برجسته و پژوهشگران حوزه حقوق، تاریخ، علوم اجتماعی، علوم سیاسی و اقتصاد و با چاپ و انتشار مقالات ارزنده ایشان خواهیم توانست نقش و تاثیر اولین قانون اساسی ایران را مورد ارزیابی قرار دهیم.

وی ادامه: بنده با دعوت از همه علاقه مندان به شرکت در این همایش ملی خواهشمندم از تارنمای همایش به آدرس www.iacl.ir مراجعه کرده  و اطلاعات تکمیلی در خصوص محورهای همایش و اخبار تکمیلی را مطالعه نمایند.

مظهری در پایان خاطر نشان کرد: مهلت ارسال مقالات این همایش تا پایان 20 آذر ماه به آدرس پست الکترونیکی دبیرخانه همایش(info@iacl.ir)  خواهد بود.

همایش قانون اساسی و دولت مشروطه در ایران