تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷:۰۷ شناسه خبر : ۱۰۶۸۶۶۵

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور:

شاهد عقب‌ماندگی در برنامه‌های تبریز 2018 نیستیم!

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: عقب‌ماندگی در برنامه‌های رویداد «تبریز 2018» نمی‌بینیم.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از ایسنا، محمد محب‌‌خدایی درباره آخرین وضعیت برنامه‌های آن تشریح کرد: شاهد عقب‌ماندگی در برنامه‌های این رویداد نیستیم و قرار است جشنی با حضور مقامات رسمی برگزار شود که منتظر نهایی شدن زمان آن هستیم.موضوع اصلی ما در این رویداد آن است که به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم تا رویدادهای دیگری در دل آن تعریف و جریان ورود گردشگر به کشور تداوم بخشیده شود.

معاون گردشگری کشور افزود :رویدادی مانند انتخاب تبریز به‌ عنوان پایتخت «گردشگری جهان اسلام» فقط یک بار اتفاق می‌افتد. اما باید درون آن رویدادهای دیگری تعریف کنیم و برنامه‌ریزی داشته باشیم که ورود گردشگر به کشور تحت تاثیر آن‌ها، سال‌های سال جریان داشته باشد.

محب‌خدایی برگزاری «رالی جمهوری آذربایجان ـ ایران» را یکی از رویدادهای هم‌سو با «تبریز 2018» برشمرد و اعلام کرد:این طرح هنوز به توافق نهایی مقامات دو کشور نرسیده است. اما جلسه‌های متعددی با سفیر جمهوری آذربایجان داشتیم و قرار است این رالی بین دو کشور برگزار شود.

او درباره حواشی پیش آمده برای «تبریز 2018» مبنی بر پس گرفتن این رویداد از ایران، تشریح کرد:هیچ مشکلی وجود ندارد، ما خیلی فشرده درحال برنامه‌ریزی هستیم، فقط باید رویدادهایی را تنظیم کنیم که در تقویم گردشگری جهان ثبت شود و در عین حال باید اموری را منظم کنیم.

به گفته‌ی معاون گردشگری کشور، تبریز به لحاظ زیرساخت مشکلی ندارد و با کاستی مواجه نیست.


نظرات

بهرام
IR

آقایان بفرمایند چه کارهایی انجام شده! عقب ماندگی ؟! اگر کاری انجام نشود عقب ماندگی وجود نخواهد داشت!!!