تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۱۳:۴۶ شناسه خبر : ۱۰۶۸۶۷۵

پدر شهید فرهنگی:

مرزهای ایمانی در سوریه متبلور شد / فرزندان خمینی کبیر با دفاع از مردم سوریه سعی در اقامه عدل در پهنه جهان اسلام داشته و دارند

پدر شهید مدافع حرم وحید فرهنگی والا طی پیامی ضمن تشکر از حضور گسترده و باشکوه مردم در مراسم تشییع و تدفین و بزرگداشت شهید فرهنگی والا، قدردانی کرد.

به گزارش تبریز بیدار ،  پدر شهید مدافع حرم وحید فرهنگی والا طی ضمن تشکر از حضور گسترده و باشکوه مردم در مراسم تشییع و تدفین و بزرگداشت این شهید، پیامی به مردم نوشت که مشروح آن بشرح ذیل می باشد:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

در طول تاریخ همیشه بین‌ خیر و شر تضاد بوده و خواهد بود در این بین مظلومانی نیز بوده‌اند که فقط به جرم حمایت از خیر و مخالفت با شر تاوان بسیاری پرداخته و می پردازند.

نهضت امام حسین (ع )بزرگترین نمونه از این نوع حق خواهی هاست که انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷ به رهبری امام خمینی ره در ادامه این مسیر به وقوع پیوست.

در دوران زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای مدظله العالی این قلمرو گستره بیشتری یافت و در آن سوی مرزهای جغرافیایی در مرزهای ایمانی در کشور سوریه متبلور شد. فرزندان خمینی کبیر (ره) برای دفاع از مظلومان سوریه در برابر اشقیای عصر حاضر داعشیان سنگدل به داد مردم مظلوم و بی دفاع سوریه شتافتند و با حفظ حریم حرم آل الله سعی در اقامه عدل در پهنه جهان اسلام داشته و دارند.

فرزندم وحید فرهنگی والا تنها یکی از سربازان امام خامنه ای مدظله العالی بود که برای دفاع از مظلومان سوریه و همچنین دفاع از حریم آل الله پا در عرصه پیکار نهاد و شهد شیرین شهادت رو‌ نوشید.


اکبر فرهنگی والا
پدر شهید وحید فرهنگی والا