تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱:۴۹ شناسه خبر : ۱۰۶۸۶۹۵

محمودی:

بیرانوند با تراکتوری‌ها تماس می‌گرفت نه برعکس!

حالا که بحث جدایی دروازه بان پرسپولیس دوباره داغ شده، بد نیست بار دیگر به یک موضوع جالب اشاره کنیم.

به گزارش تبریز بیدار ، همان زمان که علیرضا بیرانوند عنوان کرد می خواهد از پرسپولیس برود و باید به فکر خودش باشد، مسائل زیادی رقم خورد. او گفت قرار است به تراکتورسازی در نیم فصل برود تا دوران سربازیش را پشت سر بگذارد و بعد از سربازی نیز، لژیونر شود. 

همان زمان، این طور به نظر می رسید که تراکتوری ها آن قدر با بیرانوند تماس گرفته اند و زیر پای اش نشسته اند تا او را راضی به حضور در تبریز کنند اما کاظم محمودی مدافع پیشین استقلال و سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: «وقتی علیرضا بیرانوند بعد از بازی تیمش مقابل سایپا مصاحبه کرد و گفت می خواهد در نیم فصل به تراکتورسازی بیاید، نظر خیلی ها در مورد ما عوض شد و گفتند ما با او تماس گرفتیم در حالی که بیرانوند بود که پیغام و پسغام می فرستاد تا به تیم ما اضافه شود و ما همیشه به او می گفتیم جایی برای تو نداریم و از پرسپولیس بازیکن نمی گیریم. دلیل هم داشتیم چون پرسپولیس، وقتی ما محروم بودیم از باشگاه تراکتورسازی هیچ بازیکنی را جذب نکرد.» 

با این حساب، بیرانوند بدون اینکه از باشگاه پرسپولیس مجوز جدایی بگیرد یا از باشگاه تراکتورسازی و قبل از آن، سازمان نظام وظیفه مجوز ورود بگیرد، مصاحبه کرده و گفته می خواهد از پرسپولیس به تراکتور برود و سرباز شود! این شرایط، هر هواداری را دچار شک و تردید در مورد سرنوشت این بازیکن می کند.

منبع: روزنامه خبر ورزشی