تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۰۷:۵۸ شناسه خبر : ۱۰۶۸۶۹۷

با شروع عملیات خاکبرداری در زمینی به مساحت 22 هزار متر مربع؛

احداث بازار خودرو تبریز در مایان وارد فاز اجرایی شد

جواد صدیقی در بازدید از محل جدیدالاحداث بازار خودرو در مایان گفت: این بازار در متراژ 22000 مترمربع برای برطرف کردن نیاز شهروندان و رفع مشکلات و انتقال بازار به خارج از شهر برای پیشگیری از معضلات احتمالی احداث می شود.

به گزارش تبریز بیدار ، عملیات خاکبرداری بازار خودرو و با همکاری سازمان عمران شهرداری شروع شد.

صدیقی رئیس سازمان میادین شهرداری تبریز با اعلام این خبر افزود: با احداث این بازار در راستای اقدامات سازمان میادین در خصوص ساماندهی مشاغل شهری ، بازار روز خودرو شهر تبریز به محل جدید آن واقع در مایان انتقال می یابد.

وی در این خصوص تصریح کرد: با توجه به اینکه هفته بازار خودرو در طی سالهای گذشته در سبزه میدان برپا بود، باعث ایجاد ترافیک در معابر مجاور آن می شد و همچنین نارضایتی شهروندان را در پی داشت.

مدیرعامل سازمان سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری افزود: پیرو دستور شهردار تبریز جبا مطالعه و بررسی کارشناسی ، محل جدید احداث بازار خودرو را مکانیابی کرده و شهرداری منطقه 6 یک قطعه زمین به متراژ 22000 مترمربع را در اختیار سازمان قرار داده و این سازمان اقدامات عمرانی جهت احداث بازار خودرو را شروع کرده است که به زودی بازار خودرو به محل جدید خود انتقال خواهد یافت.

مدیرعامل سازمان تصریح کرد : با بهره برداری از بازار خودرو، انتظار می رود خدمات تخصصی و در شأن شهروندان فهیم تبریز ارائه شود.