تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۴:۱۱:۲۸ شناسه خبر : ۱۰۶۸۷۰۱

خبر تبریزبیدار تایید شد؛

شهرتی فر: حمید شکری به عنوان فرماندار تبریز به وزارت کشور معرفی شد

معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: حمید شکری به عنوان فرماندار تبریز انتخاب شده و به وزارت کشور معرفی شده است.

به گزارش تبریز بیدار ، رحیم شهرتی‌فر امروز در گفت‌وگو با فارس  اظهار داشت: فرماندار تبریز انتخاب شده و به وزارت کشور نیز معرفی شده است،تا چند روز دیگر معرفی عمومی خواهد شد.

وی با بیان اینکه به محض تایید وزارت کشور، فرماندار شروع به کار خواهد کرد، ادامه داد: آقای حمید شکری فرد منتخب برای سمت فرمانداری بوده که با صدور حکم وزارت کشور در روزهای آتی کار خود را آغاز خواهد کرد.

شکری  متولد نقده از توابع استان آذربایجان غربی است و در دولت اصلاحات ابتدا بخشدار و سپس فرمانداری این شهر را بر عهده داشته است.

شکری بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ برای سال اول به عنوان مدیریت امور اجتماعی ، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ارس انجام وطیفه کرده و از سال دوم این دولت به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه منصوب شده است.شکری داری کارشناسی ارشد علوم سیاسی است.


این گزارش می افزاید پیش از این تبریزبیدار خبر این تغییر و تحول مدیریتی را منتشر کرده بود.

اخبار مرتبط:

اصلی ترین گزینه فرمانداری تبریز مشخص شد/ شکری از میانه می آید

نظرات

محمد
IR

والله ما ماندیم استاندار از اردبیل، فرماندار از نقده، شورای شهری ها از روستاهای آذربایجان و... معلوم نیست این تبریزی های اصیل که دغدغه تبریز دارند کجا هستند؟!