تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۱:۳۴ شناسه خبر : ۱۰۶۸۷۰۶

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

امنیت حول محور «مقاومت» محصول هدایت‌های امام خامنه‌ای است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: یقین می‌دانیم امنیت حول محور مقاومت یکی از بارقه‌های خورشید ولایت و محصول هدایت‌های ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای عزیز است.

به گزارش تبریز بیدار ، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با صدور پیامی پیروزی جبهه مقاومت را به حضور مقام معظم رهبری (دام ظله)، ملت بزرگ ایران اسلامی و خانواده معظم شهدای مدافعین حرم، تبریک گفت.


متن پیام ایشان به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم، انّافَتَحنا لَکَ فتحاً مُبینا

محضر مبارک ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت اللّه العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) 

خداوند قادر و متعال را شاکریم که در آغاز ماه ربیع الاول پیروزی جبهه مقاومت را در برابر حرکت خبیثانه‌ای تحت عنوان "حکومت اسلامی عراق و شام" مقّدر فرمود و قلوب مسلمانان و همه بندگان پاک طینت جهان را با شکست تروریست‌های تکفیری در منطقه مسرور کرد و عزت و سربلندی را به ارمغان آورد.

به رغم تلخی‌های ناشی از حمله داعش به سرزمین های اسلامی و خسارات گسترده مادی و انسانی آن، توجه ویژه به مرجعیت شیعه، مجاهدت و مبارزه بی‌وقفه مردم و نیروهای مردمی (حشدالشعبی)، زمینه‌ساز استقرار امنیت و صلح پایدار در خاک کشورهای عراق و سوریه شد و با حضور جوانان پیرو خط حزب اللّه از کشورهای مختلف، با فرماندهی سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی و همراهی مستشاری نیروهای مسلح، پرچم این گروه آمریکایی ـ صهیونیستی در آخرین نقطه از کشور سوریه پایین کشیده شد و با پیروزی جبهه مقاومت اسلامی سیطره این شجره خبیثه ملعونه در هم شکست.

یقین می‌دانیم امنیت حول محور مقاومت یکی از بارقه‌های خورشید ولایت و محصول هدایت‌های ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای عزیز است که این توطئه سیاه و خطرناک را با رهبری خردمندانه و هدایت‌های حکیمانه با شکستی سنگین روبه رو ساخت.

این پیروزی بسیار بزرگ و سرنوشت ساز را به حضور حضرتعالی، ملت بزرگ ایران اسلامی و ملت‌های مظلوم عراق و سوریه و دیگر مسلمانان جهان و خانواده معظم شهدای مدافعین حرم، تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم و به شکرانه این پیروزی در مقابل پیشگاه خداوند متعال سر تعظیم فرود می آوریم.

سید محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی و امام جمعه تبریز

30 آبان 1396