تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : سیاسی , چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۴۹:۲۵ شناسه خبر : ۱۰۶۸۷۲۱

میر تاج الدینی:

نابودی داعش در الگو پذیری از بسیج و تجربه 8 سال دفاع مقدس بدست آمد

سید محمد رضا میرتاج الدینی نماینده ادوار تبریز در مجلس در پیامی پیروزی نهایی رزمندگان جبهه مقاومت در نابودی گروه تروریستی داعش را به مردم تبریک گفت.

به گزارش تبریز بیدار ، سید محمد رضا میرتاج الدینی نماینده ادوار تبریز در مجلس در پیامی پیروزی نهایی رزمندگان جبهه مقاومت در نابودی گروه تروریستی داعش را به مردم تبریک گفت. وی در این پیام آورده است:

بسم الله الرحیم الرحیم

ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم

سپاس به درگاه حق سبحان که بار دیگر نصرت و فتح را بر امت اسلامی پیروان اهل بیت(ع) نازل فرمود. پیروزی قهرمانانه مقاومت اسلامی به فرماندهی مالک اشتر زمان،سردار فاتح حاج قاسم سلیمانی برابر گروه فتنه گر و ستمگر "داعش"؛ مزدور استکبار و صهیونیسم، به محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج) و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و امت مسلمان خاصه خانواده معظم شهدای مدافع حرم تبریک عرض می نمایم.


بی شک این پیروزی بزرگ مرهون هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب و مهدی بی نظیر نیروهای مقاومت و فرماندهی افتخار آفرین سپاه پاسداران و الگو پذیری از بسیج و الگوی ۸ سال دفاع مقدس می باشد نقش بی بدیل مرجعیت عالی در حوزه علمیه نجف، حزب الله لبنان و رهبری شجاع آن، رزمندگان دلاور از ایران و عراق و سوریه و لبنان و افغانستان و پاکستان در تاریخ ماندگار گردید و بسیج مستضعفین ملت جهان که آرمان امام خمینی(ره) در حال شکل گیری و تحقق است.

ضمن تبریک هفته بسیج به بسیجیان دلاور این پیروزی طلیعه پیروزی های بزرگ در آینده خواهد بود و این وعده الهی است که "ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم".