تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۵:۴۴:۵۳ شناسه خبر : ۱۰۶۸۸۹۶

کسبه خواستار بازگشایی مغازه های خود شدند؛

پلمپ مغازه های تعمیرگاه ماشین در خیابان سعدی تبریز بدون اطلاع قبلی!

تعدادی از کسبه خیابان سعدی تبریز با اجتماع در برابر ساختمان معاونت خدمات شهری منطقه ۳ شهرداری تبریز رفع پلمپ و بازگشایی مغازه های خود را خواستار شدند.

به گزارش تبریز بیدار ، علی علیزاده یکی از این کسبه روز یکشنبه به ایرنا گفت: شهرداری منطقه ۳ صبح امروز بدون اخطار قبلی تعدادی از مغازه ها و تعمیرگاه های این خیابان را پلمپ کرده است.

علی دهقانی معاون خدمات شهرداری منطقه ۳ تبریز هم گفت: به استناد آرای صادره از کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها مبنی بر شغل های مزاحم و شکایت های رسیده از مردم نسبت به پلمپ تعدادی از کسبه این خیابان اقدام شده است.

به گزارش ایرنا، خیابان سعدی تبریز در موازات غربی بخشی از خیابان آزادی تبریز بین چهارراه ابوریحان و چهارراه لاله به واسطه وجود تعمیرگاه های خودرو در بیشتر اوقات روز با ترافیک سنگین روبروست.

نظرات

همشهری
IR

سلام. مسئولین تبریز بیدار خواهشا و خواهشا و باز خواهشا از تعمیرگاه های غیرمجاز خیابان های عباسی(سیلاب قوشخانه، ملازینال، یوسف آباد، شهدا، آخر عباسی) و خیابان طالقانی، امامیه، حیدرآباد خبری تهیه شود و در اختیار مسئولین شهر بخصوص شهردار محترم قرار داده شود. یه پیشنهاد به عنوان شهروند دارم: اگر آقای شهردار دستور پلمپ تعمیرگاه های فردی را بدهند و بجای چندین تعمیرکار در کاراژهای تخصصی فعالیت کنند. هم میزان ترافیک خیابان ها کمتر می شود و هم فرهنگ شهروندی در مناطق فوق الذکر رعایت میشود.