تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶:۵۵ شناسه خبر : ۱۰۶۸۹۱۰

مدیر رسانه ای تراکتورسازی؛

هم‌گروهی تراکتورسازی با یکی از قهرمانان عربستان یا امارات و یا قطر قطعی است

مدير رسانه‌اى باشگاه تراكتورسازى با تشريح ساز و كار قرعه‌كشى مسابقات ليگ قهرمانان باشگاه‌هاى آسيا گفت: هم‌گروهى با يكى از تيم‌هاى قهرمان عربستان، امارات و يا قطر براى ما قطعى است.

به گزارش تبریز بیدار ،  محمدجواد پاینده که به همراه کاظم محمودى در کوالالامپور به سر مى‌برد در این خصوص اظهار داشت: مراسم قرعه‌کشى بعد از ظهر روز چهارشنبه ساعت ١٦:٣٠ به وقت محلى برگزار مى‌شود و بر اساس ساز و کار اعلام شده هم‌گروهى تراکتورسازی با یکى از قهرمانان کشورهاى عربستان، امارات و قطر قطعى خواهد بود.

وی گفت: بر این اساس تیم الهلال قهرمان عربستان از همین حالا در گروه چهارم قرار گرفته و براى تعیین سرگروه در ٣ گروه دیگر قرعه‌کشى صورت مى‌گیرد‌.

مدیر رسانه‌اى باشگاه تراکتورسازى اضافه کرد: ساز و کار قرعه کشى به این شکل است که با مشخص شدن نام یکى از ٣ کشور ایران‌، قطر و امارات وضعیت هر ٤ نماینده مشخص خواهد شد و به ترتیب در گروه‌هاى مشخص شده قرار مى‌گیرند.

‌وی تصریح کرد: به طور مثال اگر پرسپولیس در گروه A قرار بگیرد تراکتورسازى هم در گروه c حضور خواهد داشت و این ترتیب در هر شرایطى رعایت می‌شود و همچنین احتمال هم گروهى با یک نماینده از امارات و یک تیم قطرى بسیار زیاد است، اما در این دوره تنها 2 تیم عربستانى حضور دارند که طبیعتا احتمال هم گروهى با این تیم‌ها کمتر شده است.

پاینده افزود: به هر ترتیب بر اساس ساختارى که در نظر گرفته شده است فکر مى‌کنیم هیچ گروه آسانى وجود نخواهد داشت و تراکتورسازى قطعا با یکى از قهرمانان ٣ کشور عربى یعنى الهلال، الدوحیل قطر یا الجزیره امارات هم گروه مى‌شود که در این بین شاید نماینده امارات گزینه بهترى باشد.