تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۵۳:۵۹ شناسه خبر : ۱۰۶۹۰۰۷

معاون فرماندهی نیروی انتظامی در گفتگو با تبریزبیدار؛

موردی مبنی بر اسیدپاشی به ما گزارش نشده است/ سارق بیمارستان شفا تحت پیگرد قرار دارد

سرهنگ اسمعیل پور در واکنش به انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر اسیدپاشی شب گذشته در تبریز اظهار داشت: معمولا در صورتی که شاکی وجود داشته و مراجعه و تماسی از طرف مردم صورت گیرد ما پیگیر قضیه می شویم اما در اسیدپاشی هیچ شاکی وجود ندارد و فردی نیز از طریق تلفن به نیروی انتظامی چنین گزارشی را ارائه نکرده است.

به گزارش تبریز بیدار ،  سرهنگ اسمعیل پور معاون فرماندهی نیروی انتظامی استان در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در واکنش به انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر اسیدپاشی شب گذشته در تبریز اظهار داشت: معمولا در صورتی که شاکی وجود داشته و مراجعه و تماسی از طرف مردم صورت گیرد ما پیگیر قضیه می شویم اما در اسیدپاشی هیچ شاکی وجود ندارد و فردی نیز از طریق تلفن به نیروی انتظامی چنین گزارشی را ارائه نکرده و ما نیز فقط در فضای مجازی چنین چیزی را دیده ایم.

وی همچنین در پاسخ به آخرین وضعیت سرقت از بیمارستان شفا در تبریز نیز گفت: در این گونه  موارد ما 24 ساعته پیگیری را انجام می دهیم و انشاالله ظرف روزهای آتی نیز سارق را دستگیر خواهیم کرد.

اسمعیل پور ادامه داد: سارق چند وقتی بوده که متصدی بانک را تحت تعقیب قرار داده و ساعات ورود و خروج را دقیق می دانست اما ما نیز  امروز از دوربین های اطراف بیمارستان جزئیات بیشتری را به دست آوردیم.

وی افزود: آلتی مبنی بر سلاح سرد و گرم وجود نداشته و سارق صرفا کیف قاپی کرده است اما همکاران ما شبانه روز پیگیر این پرونده هستند.