تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : اقتصادی , پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵:۱۸ شناسه خبر : ۱۰۶۹۰۵۲

معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی:

تزریق 4 میلیارد برای فعال سازی پروژه بزگراه تبریز- سهند/ مشکل اساسی پروژه بزرگراه تبریز- سهند تملک زمین های عبوری است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: عمده مشکل اساسی پروژه بزرگراه تبریز_ سهند تملک بود که در جلسه دیروز تهران توافق شد تا ۴ میلیارد به فعال‌سازی کارگاه پرداخت پول مالکینی بود که قبلاً توافق شده ولی پولشان را دریافت نکرده بودند.

به گزارش تبریز بیدار ، محمدصادق پورمهدی با اعلام این خبر  اظهار داشت: بازدید از منطقه بزرگراه تبریز به سهند همراه با استاندار آذربایجان‌شرقی و جلسه با مسوولان در تهران منجر به نتایج مطلوبی از جمله تملک کامل اراضی شد. 

وی افزود: دو مشکل اساسی در این پروژه از جمله آزادسازی اراضی و احداث پروژه وجود داشت که مشکل اول حل شده و برای مشکل دوم اعتبار ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار احتیاج دارد که مشارکت‌کننده پیگیر بوده و پیمانکار نیز کار خود را انجام می‌دهد. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی ابراز کرد: عمده مشکل اساسی پروژه بزرگراه تبریز_ سهند تملک بود که در جلسه دیروز تهران توافق شد تا ۴ میلیارد به فعال‌سازی کارگاه که قبلاً توافق شده به مالکینی که تعهد داده شده ولی پولشان را دریافت نکرده بودند، اختصاص یابد که چک این موضوع نیز نوشته شده است.

نظرات

بهرام
IR

شما خودتان میفرمایید 150میلیارد ولی 4میلیارد آن پرداخت شده یعنی هیچ دیگر؟! مشکل اینجاست که شما درد مردم را درک نمی کنید! چون اگر درک میکردید در سریعترین زمان ممکن اقدام مینمودید...