تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳:۲۶ شناسه خبر : ۱۰۶۹۰۹۸

فرمانده انتظامی تبریز خبرداد:

دستگیری 5 نفر از اراذل و اوباش تبریز در کمتر از 48 ساعت

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز گفت: پنج نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار پس از ایجاد شرارت در یکی از محلات تبریز، در کمتر از 48 ساعت توسط ماموران کلانتری 12 عباسی تبریز دستگیر شدند.

به گزارش تبریزبیدار؛ فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی کسب اخبار مردمی مبنی بر شرارت تعداد 5 نفر از اراذل و اوباش در یکی از محلات تبریز ، پیگیری موضوع بلافاصله با تشکیل تیم ویژه‌ای در دستور کار ماموران کلانتری 12 «عباسی» قرار گرفت.

فرهنگ نوروزی افزود: به حول قوه الهی پس از انجام کار های مقدماتی ماموران با بررسی شواهد موجود و انجام کارهای پلیسی، تعداد پنج نفر از ارازل و اوباش شناسایی و در ظرف کمتر از 24 ساعت توسط عوامل و سبزپوشان انتظامی کلانتر 12 عباسی تبریز دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه برخی از این ارازل و اوباش قبل از این شرارت ها در زندان بسر می بردند و پس از آزادی از زندان دوباره به اعمال مجرمانه و شرارت های خود ادامه دادند که بدستان توانمند نیروی انتظامی دستگیر شدند تاکید کرد: این متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

رئیس پلیس کلانشهر تبریز ضمن تقدیر از همکاری و اظهار رضایت مردم از پلیس در زمینه برخورد قاطعانه با ارازل و اوباش اظهار داشت: نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت با هیچ کسی تعارف نداشته و بامخلان نظم و امنیت جامعه با قاطعیت تمام برخورد خواهد نمود.


نورزی در پایان خاطرنشان ساخت : به مردم اطمینان می‌دهیم که نیروی انتظامی آماده‌تر از همیشه و به شدت با عوامل شرارت و اراذل و اوباش برخورد خواهد کرد.


گفتنی است پلیس شهرستان تبریز در یک اقدام پسندیده پنج اراذل و اوباش دستگیر شده فوق را در 3 میدان اصلی در سیلاب تبریز به صورت دستبند زده در معرض دید عموم مردم قرار داد تا درس عبرتی برای دیگر اراذل و اوباش باشند و دست به شرارت و اختلال در نظم و امنیت جامعه نزنند.


نظرات

مهدی
IR

خوب از این طرف دستگیر بشن و بعدا به اقداماتشون ادامه بدن که هیچ به هیچ... بهتر است درس خوبی به اینها داده بشه که جرات نکنن تا اقداماتشونو دوباره انجام بدن...