تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷:۰۱ شناسه خبر : ۱۰۶۹۱۲۲

سلب شدن تنفس سالم از مردم تبریز و فرار متولیان از پاسخگویی:

پاس کاری دو مقام مسئول استانداری به هم / ساعی: با مسئولین دیگر صحبت کنید / پورمهدی: ساعی پاسخ دهد

در پی آلودگی شدید هوا در تبریز و سلب شدن تنفس سالم از مردم متولیان امر از پاسخگویی فرار می کنند.

به گزارش تبریز بیدار ، به نقل از ائل،  چند روزی است که با تشدید آلودگی هوا در تبریز امکان تنفس سالم برای مردم سلب شده است. پاسخگویی مسئولین برای اقدامات انجام گرفته در کنار مشارکت عمومی مردم ضروری است تا معضل آلایندگی مرتفع شود.

خبرنگار ائل برای پیگیری تصمیمات ستاد مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی سعی در مصاحبه با خلیل ساعی، مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی داشت که وی در پاسخ به خبرنگار ائل گفت: متولی این موضوع من نیستم؛ هر چند در تمام جلسات مرتبط با آن حضور داشته ام.

وی در ادعای تامل برانگیز بیان داشت: خود را موظف می دانم تا دستگاه های متولی پاسخگو باشند.

در ادامه به سراغ محمدصادق پورمهدی، معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی رفته و وی نیز تاکید کرد که باید در این خصوص با ساعی صحبت شود.

وی وقتی از پاسخ ساعی به خبرنگار ما مطلع شد؛ اذعان کرد که ساعی نباید اینگونه می گفت و به او می گویم تا پاسخگو باشد.

در ادامه تلاش خبرنگار ما برای صحبت با مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی بی نتیجه ماند تا این پاس کاری مبهم بین دو مقام مسئول در خصوص موضوع مهم و بحرانی همچون آلودگی هوا که تاثیر مستقیم با سلامتی مردم دارد؛ صورت گرفت.

شهرتی فر، فرماندار تبریز و معاون سیاسی و امنیتی استاندارنیز در گفتگو با ائل ضمن تاکید بر مشارکت عمومی برای مقابله با آلودگی هوا، به تشریح برخی تمهیدات پرداخت.

نظرات

DE

این بنده خداها چیکار کنن که مردم سه تا سه تا ماشین دارن خانومها برا خرید سبزی از سر کوچه شون با ماشین میرن! تقصیر اینها چیه که خودروسازیمون مشکل داره شما هم انصاف داشته باشید!