تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲:۴۳ شناسه خبر : ۱۰۶۹۵۰۲

رحیمی در گفتگو با تبریزبیدار؛

توسعه ورزش همگانی و پایه در اولویت ما می باشد/ باید آکادمی و مدارس ورزشی ایجاد شود

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در خصوص برنامه سازمان ورزش شهرداری برای ورزش های قهرمانی و همگانی اظهار داشت:نظر شخصی خود من بر این است که رسالت سازمان ورزش شهرداری توسعه ورزش همگانی می باشد و تیم داری حرفه ای نیست.

به گزارش تبریز بیدار ، علیرضا رحیمی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص اهم برنامه های وی برای این سازمان اظهار داشت: برنامه تفصیلی و جامعی برای حوزه ورزش شهر تبریز در 4 مقوله ورزش پایه، ورزش همگانی، ورزش قهرمانی و ورزش کارمندی ارائه می کنیم که با هم فکری اساتید دانشگاهی و قهرمانان و سیاستگذاری های اعضای شورای شهر خصوصا کمیسیون فرهنگی آن را چکش کاری خواهیم کرد تا در ادامه بتوانیم در مسیر اهدافی که شهردار محترم ترسیم کرده است حرکت نماییم.

وی افزود: البته در این مسیر از تجربیات دوست گرانقدرم جناب آقای سهرابی که مدیری توانمند در این زمینه بوده اند استفاده خواهیم کرد چراکه استفاده از تجربه ایشان برای ادامه مسیر ما ضروری است.

رحیمی در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه سازمان ورزش شهرداری برای ورزش های قهرمانی و همگانی اظهار داشت: در این مسئله باید پس از مشورت با اساتید و کارشناسان و اعضای شورای شهر به نتیجه برسیم ولی نظر شخصی خود من بر این است که رسالت سازمان ورزش شهرداری توسعه ورزش همگانی می باشد و تیم داری حرفه ای نیست.

وی افزود: البته این روند باید به صورت تدریجی انجام پذیرد و ما با تاسیس آکادمی ها و مدارس ورزشی و با تمرکز روی ورزش پایه در توسعه ورزش قهرمانی شهر کوشا باشیم.