تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۵۳:۱۵ شناسه خبر : ۱۰۶۹۵۳۴

مدبر در تشریح برنامه های خود در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز:

افزایش فعالیت فرهنگی شهری در پارک های تبریز/ لزوم ایفای نقش شهروندان در بهبود فضای سبز تبریز

علی مدبر پارکهای تبریز را یکی از برجسته‌ترین فضاها برای فعالیت‌های فرهنگی عنوان کرده و گفت: برنامه‌ریزی جهت برپایی نمایشگاه‌های گل و گیاه، مسابقه‌های فرهنگی، جشنواره‌های شهروندی و... از این پس مهمترین رویکردهای فرهنگی در این مجموعه است.

به گزارش تبریز بیدار ، علی مدبر پارکهای تبریز را یکی از برجسته‌ترین فضاها برای فعالیت‌های فرهنگی عنوان کرده و گفت: برنامه‌ریزی جهت برپایی نمایشگاه‌های گل و گیاه، مسابقه‌های فرهنگی، جشنواره‌های شهروندی و... از این پس مهمترین رویکردهای فرهنگی در این مجموعه است.

مدبر با اشاره به ضرورت مشارکت‌دهی هر چه بیشتر شهروندان در اجرای این برنامه‌ها، اظهار داشت: بی‌شک آرمان دست یافتن به شهری آباد و زیبا بدون حضور مستمر شهروندان تحقق نمی یابد.

وی خاطرنشان کرد: دو مقوله‌ی زیباسازی و فضای سبز با تلفیق مناسب در کنار یکدیگر می توانند جلوه‌ هایی منحصربفرد را در سطح شهر رقم بزنند.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز این اقدام را امری خوش یمن در رویداد تبریز 2018 دانسته و گفت: بدون تردید در تبریز 2018 توجه به زیبایی و طراوت شهری و پدید آوردن منظری بدیع، بسیار مثمرثمر است.

مدبر در پایان خاطرنشان کرد: با توسعه و ادغام دو سازمان زیباسازی و فضای سبز، از این پس فعالیت‌های این حوزه نیز گسترش پیدا کرده و طیف وسیع تری از برنامه‌های شهر و شهروندی را در بر می گیرد.