تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ۱۶:۰۴:۰۰ شناسه خبر : ۱۰۶۹۶۱۴

فرماندار تبریز در گفتگو با تبریزبیدار:

دخالت اعضای شورای شهر در امور اجرایی شهرداری غیرقانونی است/ اعضا حق دخالت در انتصابات را ندارند

شهرتی فر اظهار داشت: اعضای شورای شهر نمی توانند به طور کلی در امور اجرایی و در عزل و نصب ها دخالت کنند چرا که همه این اقدامات غیرقانونی می باشد.

به گزارش تبریز بیدار ،  جلسه امروز شورای شهر تبریز با حاشیه نطق عجیب یکی از اعضای شورای شهر همراه بود. این عضو شورا در اعتراض به انتصابات اخیر شهردار تبریز اظهار داشته " شهرداری به سوی شرکت سهامی خاص حرکت می کند دلیل من برای این مسئله این است که شهردار محترم حداقل مشورت را با شورای شهر در انتصابات را انجام نداد و از ما نظرخواهی نکرد!!"

در همین زمینه به سراغ معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار تبریز  رفتیم تا از وی صحت قانونی درخواست اعضای شورای شهر در امور انتصابات شهرداری را جویا شویم.

رحیم شهرتی فر معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص دخالت اعضای شورای شهر در انتصابات شهرداری ها اظهار داشت: دخالت اعضای شورای شهر در امور اجرایی شهرداری به طور کلی غیرقانونی است.

وی افزود: اعضای شورای شهر نمی توانند به طور کلی در امور اجرایی و در عزل و نصب ها دخالت کنند  چرا که همه این اقدامات غیرقانونی می باشد.