تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴:۰۰ شناسه خبر : ۱۰۶۹۶۷۹

ساغلام، دنیزلی و یانال را پشت سر گذاشت؛

گزینه نهایی سرمربی گری تراکتور امشب وارد تبریز می شود

مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی گفت: ارطغرل ساغلام (Ertuğrul Sağlam) گزینه نهایی باشگاه تراکتورسازی به منظور سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه امشب از ترکیه وارد تبریز می شود.

به گزارش تبریز بیدار ، محمد جواد پاینده با اعلام این خبر اظهار کرد: نمایندگان باشگاه در روزهای گذشته در استانبول با 3 مربی صاحب نام و مطرح فوتبال ترکیه مذاکرات فشرده ای داشتند که در نهایت ارطغرل ساغلام برای طی مراحل نهایی امشب وارد تبریز می شود.


وی با اشاره به اینکه یکی از گزینه های اصلی تراکتور همانطور که در رسانه ها مطرح شد مصطفی دنیزلی بود، گفت: چند جلسه مذاکرات فشرده ای با این سرمربی صاحب نام صورت گرفت و شرایط مختلف همکاری از جمله قرارداد های کوتاه مدت و بلند مدت بررسی شد. 


وی ادامه داد: در نهایت دنیزلی جهت عقد قرارداد به مدت یک و نیم فصل 2 میلیون دلار درخواست کرد.


مدیر رسانه ای تراکتورسازی در خصوص مذاکره با ارسون یانال نیز گفت: نمایندگان تراکتورسازی نشست و مذاکره فشرده ای با یانال داشتند که روز سه شنبه جلسه دو طرف بیش از ٦ ساعت به طول انجامید و در نهایت وی با وجود تمایل به همکاری اعلام کرد در این مقطع امکان حضور در تبریز را ندارد اما برای هدایت تراکتورسازی از ابتدای فصل آینده اعلام آمادگی کرد.


پاینده اظهارکرد: ارطغرل ساغلام از ابتدا یکی از گزینه های اصلی باشگاه بوده که افتخارات بزرگی در فوتبال ترکیه دارد و سابقه هدایت تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه را نیز دارد.


تیم تراکتور سازی از هفته بیستم لیگ برتر امروز پنجشنبه با هدایت حسینی سرمربی موقت خود مقابل تیم فوتبال سایپا صف آرایی می کند.