تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ۱۴:۵۸:۲۲ شناسه خبر : ۱۰۶۹۶۸۹

سردار کریمیان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه عاشورا:

هرجا باشم سربازی از سربازان سپاه عاشورا و آقا مهدی باکری هستم / امیدوارم در نهایت شهادت نصیبم شود

فرمانده سابق سپاه عاشورا با بیان اینکه افتخار خدمت در سپاه عاشورا یکی از ماندگار‌ترین دوران خدمت من است چرا که در این 52 ماه دوستان خوبی را کسب کردم که عقبه مستحکمی برای هستند هرجا هستیم سرباز لشکر عاشورا و آقا مهدی باکری هستیم.

به گزارش تبریز بیدار ، سردار غلام‌عسگر کریمیان پیش از  ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه عاشورای  با اشاره به اینکه تربیت سازمانی در روحیه و عملکرد پاسداران تاثیر مستقیم دارد اظهار کرد:  ورود من به سپاه انقلاب اسلامی بر مبنای تکلیف‌مداری و آموزه‌های دینی و همچنین رهنمودهای معمار کبیر انقلاب برای حفظ و حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی و پاسداری از سپاه بود.


وی سوابق خود در همراهی با شهید باکری را یادآور شد و گفت: در خدمت شهید آقامهدی باکری و فرماندهانی که آیینه تمام قد ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند درس‌های بزرگی گرفته‌ام که تلاش کردم در دوران خدمتم مورد استفاده قرار دهم. 


وی ادامه داد:بعد از ۳۷سال خدمت مکرر هنوز پای در رکاب ولایت هستم چرا که  تربیت سازمانی در روحیه و عملکرد ما تاثیر مستقیمی داشته و حضور فرماندهان عزیز و بزرگی که نقش امام و رهبر را در سپاه برای ما داشتند بسیار در طول این سال‌ها ارزشمند واقع شده است و  امروز بعد از ۳۷سال تفکرم این است که اگر نفس یاری کند می‌توانم ۳۰سال دیگر برای انقلاب کار کنم.


فرمانده سابق سپاه عاشورا  با بیان اینکه  افتخار خدمت در سپاه عاشورا یکی از ماندگار‌ترین دوران خدمت من است چرا که  در این 52 ماه دوستان خوبی را کسب کردم که عقبه مستحکمی برای هستند  هرجا هستیم سرباز لشکر عاشورا و آقا مهدی باکری هستیم.  


وی افزود:  : از این به بعد هم در ستاد مرکزی نیروی زمینی سپاه ادامه خدمت خواهم کرد ولی هرجا باشم سربازی از سربازان سپاه عاشورا و آقا مهدی باکری هستم.  


وی با اشاره به اینکه سردار خرم که پیشکسوت جهاد و شهادت است، گفت: سپاه و لشکر عاشورا خانه پدری همه رزمنده‌ها است و من همانند بقیه، سرباز سپاه عاشورا هستم و به این سربازی افتخار می‌کنم.


وی در پایان  با بیان اینکه اگر کوتاهی شده به واسطه مشغله فراوان بوده و از همه طلب حلالیت دارم، گفت: بنده با دعای خیر خانواده شهدا نفس می‌کشم و امید دارم در ستاد فرماندهی نیروی زمینی نیز بتوانم موفق باشم و در نهایت شهادت برای بنده رقم بخورد.