تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷:۱۹ شناسه خبر : ۱۰۶۹۶۹۶

ساغلام:جایگاه تراکتورسازی اینجای جدول نیست؛

ورودسرمربی جدید تراکتور به تبریز با استقبال پرشور هوداران

ارطغرول ساغلام گزینه نهایی سرمربی جدید تراکتورسازی در ساعات اولیه بامداد امروز جمعه پیش در میان استقبال پرشور هواداران تراكتورسازى وارد تبریز شد.

به گزارش تبریز بیدار ،  مسوولان باشگاه تراکتور سازی تبریز به همراه شمار زیادی ازهواداران این تیم از ارطغرول ساغلام ترکیه ی استقبال کردند.

به نوشته سایت باشگاه تراکتورسازی  ساغلام در ساعت 45 دقبقه بامداد امروز جمعه از طریق استانبول وارد فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز شده و گزارش شده حدود یک هزار نفر از هواداران این تیم با سر دادن شعارهایی از وی استقبال کردند.

سرمربی جدید تراکتور سازی در فرودگاه تبریز پس از تشکر از حضور پر شور هواداران این تیم راهی هتل محل اقامت خود شده و قرار است فردا شنبه مذاکرات نهایی خود با مسوولان باشگاه را انجام دهد.

آرتور ساغلام پس از ورود به این شهر ضمن قدردانی از هوادارانی که برای استقبال از وی به فرودگاه آمده بودند، اظهار داشت: من در استانبول آوازه محبوبیت تراکتورسازی را شنیده بودم و می‌دانستم که این باشگاه هواداران پرشوری دارد.


وی افزود: بااین‌وجود از دیدن این استقبال شگفت‌زده و خوشحال شدم. باید بگویم برای من مایه خوشحالی و افتخار است که می‌توانم در چنین باشگاه محبوبی فعالیت کنم. درعین‌حال احساس می‌کنم مسئولیتم دوچندان شده و باید احساس مسئولیت زیادی درباره این هواداران داشته باشیم.

ساغلام خاطرنشان کرد: می‌دانم که شرایط فعلی تیم به‌هیچ‌وجه مناسب نیست و هواداران از نتایج اخیر رضایت ندارند. جایگاه حقیقی ما اینجا نیست و باید در کنار هم برای رسیدن به پله‌های بالاتر تلاش کنیم و ان‌شاءالله از این مقطع و روزهای سخت به‌سلامت عبور کنیم و به‌طور حتم روزهای خوبی پیش روی خواهیم داشت.

گزینه سرمربیگری تراکتورسازی تصریح کرد: از هوادارانمان می‌خواهم در این مقطع از تیم محبوبشان حمایت کنند چون بیش از هر چیزی به حمایت و آرامش نیاز داریم. من به کار گروهی اعتقاددارم. بر این اساس معتقدم باید همه ما دست در دست هم متحد و منسجم برای موفقیت تراکتورسازی تلاش کنیم.

وی در پایان گفت: هواداران در کنار مدیریت باشگاه، کادر فنی و بازیکنان باید یک کار گروهی مستمر و مداوم را برای موفقیت و سربلندی تراکتورسازی دنبال کنند تا به یک نتیجه مطلوب دست‌یابیم.

 وی سرمربی سابق تیم های بشیکتاش و بورسا اسپور ترکیه بوده است.