تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ۱۳:۵۸:۰۱ شناسه خبر : ۱۰۶۹۷۱۶

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس:

مطرح کردن مشکلات حقوقی برای بزرگراه تبریز- سهند تنها یک توجیه است!

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت:فعالیت پروژه اتوبان تبریز -سهند متوقف شده و برای توجیه این امر مشکلات حقوقی مطرح می شود که این موضوع تنها بهانه بوده و علت اصلی توقف این پروژه فقدان منابع مالی است.

به گزارش تبریز بیدار ، احمد علیرضا بیگی با اشاره به آخرین وضعیت بزرگراه تبریز سهند، اظهار کرد: فعالیت این پروژه متوقف شده و برای توجیه این امر مشکلات حقوقی مطرح می شود که این موضوع تنها بهانه بوده و علت اصلی توقف این پروژه فقدان منابع مالی است.

وی گفت: منابع مالی برای احداث بزرگراه تبریز- سهند به اندازه کافی تخصیص پیدا نمی کند و برای احداث یک پل در طول این بزرگراه ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: منابع مالی مورد نیاز برای بهره برداری از بزرگراه تبریز- سهند باید تا کنون از سوی وزارت راه و شهرسازی تخصیص می یافت و علت عدم تخصیص اعتبارات مورد نیاز این پروژه عدم ارایه برنامه سازمان برنامه و بودجه کشور است، این سازمان مدعی است که برای پروژه های موجود در آذربایجان شرقی بودجه هایی اختصاص یافته، اما وزیر راه و شهرسازی از وجود اجرای این پروژه اظهار بی اطلاعی می کنند.

بیگی از عدم دریافت مطالبات پیمانکاران خبر داد و افزود: پیمانکاران به علت عدم دریافت مطالباتشان از دولت اظهار نگرانی می کنند، عدم پرداخت مطالبات موجب فروش ماشین آلات و اخراج کارگران توسط پیمانکاران شده است.

نظرات

IR

بزرگوار این اتوبان باید زمان استانداری جنابعالی اتمام می یافت و بهره برداری هم می شد حالا قاباخ دان گلملیخ السیز؟؟؟؟