تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵:۱۶ شناسه خبر : ۱۰۶۹۷۶۷

جوابیه شهرداری منطقه 8 به خبر تبریزبیدار؛

شهردار منطقه در خصوص پروژه تونل انرژی اظهار نظر نکرده است

شهرداری منطقه 8 با ارسال جوابیه ای به تحریریه تبریزبیدار مدعی شده است که شهردار منطقه در خصوص پروژه تونل انرژی تبریز اظهار نظر نکرده است.

به گزارش تبریز بیدار ، اوضاع نابسمان خیابان روشنایی تبریز و محوطه پشت مسجد کبود و شکایات شهروندان موجب شد تا تبریزبیدار به سراغ مسئولین برود. در همین زمینه تبریزبیدار از شهردار منطقه 8  علت وضعیت نابسمان این خیابان را  جویا شد و در خبری با عنوان " پروژه تونل انرژی تبریز به دلیل کمبود اعتبار متوقف شده است/ زیر ساخت لازم برای ساخت هتل روی فنداسیون رها شده پشت مسجد کبود فراهم است " این گفتگوی کوتاه را منتشر کرد. در همین حال شهرداری منطقه 8 با ارسال جوابیه ای به  تحریریه تبریزبیدار مدعی شده است که شهردار منطقه در خصوص پروژه تونل انرژی تبریز اظهار نظر نکرده است. متن جوابیه به شرح زیر می باشد:

مدیرمسئول محترم پایگاه اطلاع رسانی تبریز بیدار
با سلام و احترام
نظر به انتشار مصاحبه شهردار منطقه 8 تبریز، با عنوان «توقف عملیات عمرانی تونل انرژی تبریز به دلیل کمبود اعتبار!» در تاریخ یک بهمن 1396، جوابیه ذیل به منظور تنویر افکار عمومی وانعکاس حقیقت، به حضورتان ارسال می شود.
انتظار می رود براساس قانون مطبوعات کشور، نسبت به انعکاس آن در سایت تبریز بیدار اقدام و مخاطبان خود را از متن این جوابیه آگاه سازید.
به استحضار عموم شهروندان فهیـم می رسانـد، متولی و مجری پروژه تونل انرژی، شرکت توزیع نیروی برق تبریـز می باشد که شهرداری منطقه 8 مسئولیتی در این خصوص نداشته و مصاحبه اخیر شهردار محترم منطقه 8 تبریز با پایگاه خبری و تحلیلی تبریز بیدار درخصوص تبدیل شدن خیابان روشنایی به پارکینگ و معضلات آن بوده و بر لزوم اتمام به موقع پروژه تونل انرژی، جهت ساماندهی خیابان روشنایی و محدوده شمالی مسجد کبود اشاره داشته اند و خبر درج شده در خصوص تونل انرژی برداشت شخصی خبرنگار محترم بوده و بدین جهت صریحاً تکذیب می شود.
روابط عمومی شهرداری منطقه 8 ضمن تقدیر و تشکر از اطلاع رسانی و آگاه سازی شهروندان، توسط رسانه ها، فعالین رسانه ای را به رعایت تقوی و اصل امانتداری دعوت می نماید.

روابط عمومی شهرداری منطقه8


نظرات

بهرام
IR

با سلام بنده هفته پیش برای خرید خودرو به هفته بازار خودرو در چهارراه دامپزشکی(خانه سازی) رفته بودم در آنجا ایستگاه مترویی در حال احداث است خیلی از خودروها در آنجا پارک کرده بودند و از آبی که (آب صاف چاه) از داخل محوطه مترو خارج می شد برای شستشوی خودرو استفاده می کردند. بنده از یک مغازه نزدیک آنجا پرسیدم گفتند که نزدیک 3-4سال است که این آب شبانه روز به هدر می رود!؟ حتی در ایستگاه بعدی خانه سازی نیز همین منوال بود؟! جای بسی تامل و تاسف است در این بحران کم آبی مسئولین در کجا هستند؟! اداره محیط زیست و شهرداری با این مسئله چگونه برخورد کرده است؟ از تبریز بیدار به عنوان یک شهروند خواستارم که به این موضوع به عنوان خبرگزاری سریح بپردازد. سپاس