تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : ورزشی , چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۳:۰۲:۵۴ شناسه خبر : ۱۰۶۹۸۰۴

واکنش مسئولین تراکتور سازی به افشای دروغ پرسپولیس و مهدی طارمی؛

محمودی: تراکتور قهرمان فصل گذشته لیگ برتر محسوب می‌شود/ پیگیری حقوقی می کنیم

سرپرست تراكتورسازى ادامه داد: با توجه به قانون كه صراحتا نتيجه مسابقات بر مبناى مدارك جعلى و غير واقعى تغيير مى‌كند ما در حال پيگيرى دقيق موضوع از طريق فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ هستيم. اگر اين اتفاق بيافتد با توجه به نتايج فصل گذشته، تراكتورسازى قهرمان محسوب مى‌شود.

به گزارش تبریز بیدار ، كاظم محمودى، سرپرست تيم فوتبال تراكتورسازى صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به موضوعات مطرح شده در برنامه 90 گفت: باعث تاسف است كه چنين اتفاقات تلخ و غيراخلاقى در فوتبال ايران رواج پيدا كرده و باشگاه تراكتورسازى با توجه به حساسيت موضوع پيگيرى‌هاى قانونى خود را آغاز كرده است.

وی اضافه كرد: شنيدن بعضى از مسائل در فوتبال ما واقعا تاسف‌برانگيز و باورنكردنى است. ميليون‌ها جوان در ايران علاقمند به فوتبال هستند و همه اخبار را با دقت دنبال مى‌كنند. وقتى به همين سادگى در فوتبال حرفه‌اى حرف از دروغ و #تبانى و جعل زده مى‌شود چه الگويى به جامعه جوانمان مى‌دهيم؟ از طرفى چه كسى پاسخگوى آسيب‌هاى ناشى از تخريب وجهه فوتبال ايران در عرصه‌هاى بين‌المللى است؟

سرپرستتراكتورسازى ادامه داد: با توجه به قانون كه صراحتا نتيجه مسابقات بر مبناى مدارك جعلى و غير واقعى تغيير مى‌كند ما در حال پيگيرى دقيق موضوع از طريق فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ هستيم. اگر اين اتفاق بيافتد با توجه به نتايج فصل گذشته، تراكتورسازى قهرمان محسوب مى‌شود. از سوى ديگر انصافا طارمى يكى از اركان و مهمترين عناصر قهرمانى پرسپوليس بوده در حالى كه به واقع اصلا حق حضور در بازى‌ها را نداشته و اين عادلانه نيست. به همين منظور موضوع را از طريق وكلاى باشگاه با جديت پيگيرى مى‌كنيم و اجازه نمى‌دهيم حق‌مان در اين مسئله پايمال شود.