تلگرام
کانال تبریزبیدار در تلگرام
دنبال کنید
سرویس : فرهنگی و اجتماعی , شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۲:۵۹ شناسه خبر : ۱۰۶۹۸۴۵

اقتراح/

نظرتان درباره ممنوعیت نصب داربست های تبلیغاتی و جمع آوری صندوق های صدقات از سطح شهر چیست؟

3 اقدام معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز در حوزه ممنوعیت نصب داربست‌ها و بنرهای تبلیغاتی، جمع آوری صندوق‌های صدقات و طرح جایگزینی بنرهای مزین به تصاویر شهدای گران‌قدر دفاع مقدس با بازخوردهای متفاوتی در میان رسانه‌ها و شهروندان مواجه شده است. حال در این شرایط، نظر شما در این رابطه چیست؟

به گزارش تبریز بیدار ، در هفته‌های گذشته علی‌رغم آغاز رخداد تبریز 2018، عمده توجه شهروندان و رسانه‌ها به موضوعات حاشیه‌ای در بحث مدیریت شهری تبریز تبدیل‌شده است.

اگر از بحث انتصابات درون شهرداری و استخدام‌ها بگذریم، 3 اقدام معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز در حوزه ممنوعیت نصب داربست‌ها و بنرهای تبلیغاتی، جمع آوری صندوق‌های صدقات و طرح جایگزینی بنرهای مزین به تصاویر شهدای گران‌قدر دفاع مقدس با بازخوردهای متفاوتی در میان رسانه‌ها و شهروندان مواجه شده است.

✅حال در این شرایط، نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا با نصب بنر و داربست در سطح شهر موافق هستید؟

✅آیا با گفته معاون خدمات شهری شهرداری موافق هستید که می‌گوید «داربست‌ها جان و مال شهروندان را تهدید می‌کردند»؟

✅ آیا با جمع‌آوری و نصب مجدد صندوق صدقات موافق بوده‌اید و اینکه این نصب مجدد تغییر محسوسی در وضعیت محیطی شهر تبریز ایجاد کرده است؟

نظرات

IR

طرح خوبیه ولی نباید الکی حاشیه دارش کنن

IR

الکی حاشیه سازی میکنن

مسعود

بسیار اقدام خوبی است

علی
IR

سلام / طرح بسیار خوبیه برای شهر تبریز و اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز شجاعانه و دلسوزانه است و باید از زحمات این عزیزان قدردانی شود نه اینکه حاشیه سازی کنیم و نگذاریم خدمت کنند

دا
IR

اول جایگزینش را تعیین می کردند بعد این را حذف می کردند حالا یا کسی به قانون جدید عمل نمی کنه که شورا ضایع میشه یا در صورت برخورد سر یک مسئله جزیی یک آشوب و درگیری بین مردم و ضابطین رخ می دهد که باعث و بانی اش شورا نشین ها می باشند

مسعود
NL

بسیارعالیست

IR

کارخوب ولی حاشیه داری هست

IR

کار حاشیه داره کلا. نباید این مقطع این کار میکردن

IR

عالی

IR

هردوطرف راستشو میگن ولی نباید الکی جو رو خراب کرد

برهان
IR

گناه شهرداریده. گلح بو ایشلردن گورمیه